His Cehennem Çiçeği epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir

His: Cehennem Çiçeği PDF İndir

His: Cehennem Çiçeği PDF indir, Kitabın yazarı DuruMavii‘dir. Kitap 2018 yılında basılmıştır. Sitemizden His: Cehennem Çiçeği e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: His: Cehennem Çiçeği
  • Yazar: DuruMavii
  • Baskı tarihi: Mayıs 2018
  • Sayfa sayısı: 552

His: Cehennem Çiçeği Kitabı Ön Okuma

Hayatım boyunca her zaman mantıklı ve somut kavramlara önem vermiş biri olarak absürt bir soyutluğun içine düşmüştüm. Ele avuca sığmayan korkum ve kaskatı kesilen bedenim, karşı koymak konusunda bana hiç yardımcı olmuyordu. Önce yaşadığım travmanın beynimi sarsması sonucu bu duruma düştüğümü savunmaya başladım kendime; ama sonra ıslak kirpiklerim usulca aşağı indi. Ağzımı kapatan bir el vardı ve onu parmak boğumlarına kadar hissediyordum fakat göremiyordum. Elimi kaldırıp dudaklarıma koymak istedim, ancak bunu yapacak cesaretin kırıntısı yoktu içimde. Birinin beni merak edip odama girmesini her zamankinden çok istedim. Elimi ağzından çekeceğim, bağırmak yok.”

Aklımı yitiriyor olmalıydım! Bilinçaltım bana düşman kesilip, sinsi planlarını üzerimde uyguluyordu kesin; başka bir izahı olamazdı! Gözlerim tekrar tekrar taradı odanın her bir samimi; yoktu işte, lanet olsun ki kimse yoktu. Hemen dibimden gelen nahif kadın sesini nasıl duyuyordum o zaman? Belki de rüya görüyordum. Evet, odama girdikten sonra uyuyup kalmış= ve rüya görüyordum. “Rüya görmüyorsun, bağırmak yok. Anlaştık mı?” Gözlerimi hızlı hızlı kırpıştırıp, anın verdiği panik ve telaşla hızlı bir şekilde kafamı salladım; deli gibi korkuyordum, öyle ki damarlarımdan kan yerine sıvılaştırılmış korku akıyordu sanki. “Güzel,” dedi aynı nahif kadın sesi ve dudaklarımdaki parmaklar ağır ağır uzaklaştı. İçgüdüsel olarak hızla kalçamı arkaya doğru kaydrıp sırtım’ yatak başlığıyla buluştururken, kendimi korumak için dizlerimi kendime çekip kollarımı etrafına doladım. “Korkma,” dediğinde yatağın benden beş altı santim ötesi usulca çökmüştü. Kalbim ağzımda atıyordu sanki.

Ara ara nefes almayı unutup iç çekiyordum. Dizlerimin titremeye başladığını fark ettim, kollarımı sıkarak buna engel olmaya çalıştım; hala uzuvlarımın bir kısmını isteğim dahilinde kullanabiliyordum, ah ne hoş! “sen kimsin?” Kekelediğime şaşırmasada birlikte konuşabildiğime dua ettim. Bakışlarım yatağın çöken kısmına odaklanmıştı ve gelebilecek her türlü atağa karşı kendimi tetikte tutuyordum.

Aşşağıdan DuruMavii His: Cehennem Çiçeği e-Kitap indirebilirsiniz.| His: Cehennem Çiçeği indir veya okuyabilirsin.

His: Cehennem Çiçeği PDF İndir

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir