İki Renk Aşk ekitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

İki Renk Aşk PDF İndir

İki Renk Aşk PDF indir, Kitabın yazarı Fatih Murat Arsal’dır. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Sitemizden İki Renk Aşk e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: İki Renk Aşk
  • Yazar: Fatih Murat Arsal
  • Baskı tarihi: 2016
  • Sayfa sayısı: 688

İki Renk Aşk Kitabı Ön Okuma

Aysun verandada herkesin yanından ayrılıp odasına girdikten sonra, üzerine yatarken giydiği kıyafetleri giymişti. Cebi olmayan, dar ama rahat bir şort ve kolsuz bir bluz… Şortu ince ve rahat bir kumaştandı. Bluzu biraz çocuksuydu. Üzerindeki renkli çiçek desenleri genç kızın çekici fiziğini biraz gizliyordu. Yatarken sütyenini çıkarmayı sevdiği için bu çiçekler onun kurtarıcısıydı. Gerçi bu eve çok fazla yabancı erkeğin geldiği söylenemezdi.
Gelse de önlerine böyle çıkmazdı zaten. Elini yüzünü yıkayıp, dişlerini fırçaladı. Hâlâ biraz öfkeliydi. Gürkan’m sözlerine hak verse de, elinde olmadan öfkeleniyordu işte. Onun babasının bir çalışanı olduğunu biliyordu. Elbette babasına bağımlı olduğunu da biliyordu. Yine de ondan aldığı mantıklı cevaplar hoşuna gitmemişti.

Her şey o Vural denen ‘Yanık Yüz’ yüzündendi. O bu hafta sonu gelmemiş olsaydı, Gürkan da vaktinin çoğunu kendisiyle geçirecekti. Of! Ne kötüydü ya! Aslında… Vural’ın da suçsuz olduğunu biliyordu. Gri saçlı adamı babasının çağırdığını görmezden gelemezdi. Buna rağmen ona kızmaktan kendisini alamıyordu. Kahretsin! Her şey o kadar sıkıntı vericiydi ki… Bu hafta sonu (Gürkan ile bazı konuları ayrıntılı konuşabileceklerini ummuştu.
(özellikle gelecekle ilgili konuları… Acaba yine de bir ara yalnız kalıp konuşabilirler miydi? Kendisine de kızıyordu.

Az önce ona karşı biraz kaba mı davranmıştı? Ona kızdığı için azıcık alaycı mı olmuştu? Gürkan gibi erkeklerin, korkaklıkla suçlanmaktan hoşlanmayacak kadar maço karakterleri olduğunu tahmin ediyordu. Ama ne yapabilirdi ki? Ona duyarsızlığı için kızmıştı! Yatağına uzanıp, bir süre uyumaya çalıştı. Diğerlerinin de onun peşi sıra yatmaya gittiklerini duymuştu. Şimdi ev sessizdi. Ne var ki uyuyamıyordu genç kız. Pişmanlık gitgide içini sarıyordu. Kendi kendisine söz verdi. Bir daha Gürkan ile öyle alaycı ve ters konuşmayacaktı. En azından bu hafta… Amcası olacak o adam genç kızın sinirlerini bozuyordu. Belki o gidince işler yoluna girerdi.

Aşşağıdan FMArsal İki Renk Aşk e-Kitap indirebilirsiniz.| İki Renk Aşk PDF indir veya okuyabilirsin.

İki Renk Aşk PDF İndir

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir