İlk Aşk epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

İlk Aşk PDF İndir

İlk Aşk PDF indir, Kitabın yazarı James Patterson’dur. Türkçe çevirsini Nihal Akcan yapmıştır. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Sitemizden İlk Aşk e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: İlk Aşk
  • Yazar: James Patterson, Emily Raymond, Nihal Akcan (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Ağustos 2016
  • Sayfa sayısı: 304
  • Orijinal adı: First Love

İlk Aşk Kitabı Ön Okuma

“Bunu sen de duydun mu, Emie?” diye seslendi Robinson. Ona küçük dilini yutmuş gibi göründüğünü söyledim ama bu deyimi de sürekli başıma kakıp unutturmayacaktır. Elbette, Emie hiçbir şey duymamıştı, Robinson’un sorusunu bile. O yüzden Robinson doughnut tabağını iterek daha önce beni hiç görmemiş gibi yüzüme baktı. Onu pek sık şaşırtamazdım, o yüzden bu ânm tadını çıkarıyordum.

“Sana verdiğim Yolda isimli romanı hiç okudun mu?” diye sordum. Robinson sersemlemiş görünüyordu. “Başladım…” Gözlerimi yuvarladım. Robinson’a durmadan kitap veriyorum, o da bana hep müzik parçaları veriyor; fakat Robinson’un dikkati çabucak dağılabildiğinden ve benim
de iPod’um bozuk olduğundan genellikle bunun ötesine geçmiyor. “Şey, Sal—aslında yazar Jack Kerouac’m ta kendisi— ve arkadaşları ülkenin her yerini geziyorlar, çılgın insanlarla tanışıp izbe barlarda dans ediyorlar,
dağlara tırmanıp at yarışlarında bahis oynuyorlar. Biz de aynısını yapacağız, Robinson. Bu çöplüğü arkamızda bırakıp destansı bir yolculuğa çıkacağız. Oregon’dan York şehrine—elbette arada mola vereceğiz.” Robinson gözlerini kırpıştırarak bana bakıyordu. Göz kırpışları sanki Sen de kimsin?” diye soruyordu. Taburemde iyice doğruldum.

“Önce sekoya ağaçlarını görmeye gideceğiz; çünkü o şeyler çok gizemli. Sonra da San Francisco ve Los Angeles’a gideceğiz. Doğuya, Colorado’daki Büyük Kum Tepeleri’ne. Sonra Detroit’e— Motor Şehri, Robinson, tam sana göre bir yer. Sonra da hız tutkunu biri olduğundan Cedar Point Lunaparkındaki Millennium Force hız trenine bineceğiz. Saatte iki yüz kilometre hızla filan gidiyordur herhalde! Coney Adası’na gideceğiz. Metropolitan Sanat Müzesi’nde Dendur Tapınağı’nı göreceğiz. İstediğimiz her şeyi yapacağız!” Kafayı yemiş gibi göründüğümün farkındaydım, o yüzden tüm bunları nasıl belirlediğimi göstermek için buruşuk haritayı tezgâha serdim. “Rotamız işte şu,” dedim. “Mor çizgi bizi gösteriyor.” “Bizi,” diye tekrarladı Robinson. Önerimi kavramaya çalışmasının biraz zaman aldığı belli oluyordu. “Bizi. Gelmek zorundasın,” dedim. “Sensiz başaramam.” Bu söylediğim Robinson’a, hatta kendime bile itiraf edemeyeceğim pek çok bakımdan doğruydu.

Aşşağıdan James Patterson İlk Aşk e-Kitap indirebilirsiniz.| İlk Aşk PDF indir veya okuyabilirsin.

İlk Aşk PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir