Kişisel Gelişim PDF İndir

İnsanoğlu Ayağa Kalk PDF İndir

David İcke tarafından kaleme alınan İnsanoğlu Ayağa Kalk PDF İndir kitabını türkçeye çeviren Esin Akan´dır.Kitap 712 sayfadan oluşmaktadır.

İNSANOĞLU AYAĞA KALK

İnsanoğlu Ayağa Kalk PDF özeti; Kitabın yazarı hayatı boyunca insanları uyandırma ve farkındalık duygularını geliştirmek için kitaplar yazmıştır. Tam 20 yıllık bir tecrübenin ve gözlemin ürünü olan bu kitap şahsi gelişim kitaplarından öte bir kategoride. David’e göre insanların beynine uzun yıllar Evvel gem vuruldu. Artık henüz önceki insanlar gibi değil henüz zekamız Arka. Bir çok şeyi göremiyoruz gözümüzün önünde olan biteni algı edemiyoruz. İşte çünkü yaşamın harbi doğasını ve hazzını kaçırıyoruz. Ellimizi kolumuzu bağlayan bu vaziyete Ay Matriksi ismini veren David bu vaziyeti nasıl aşarak Hür zeki ve şuuru ötede bir aydınlanma yaşayacağımızı açıklıyor.

İNSANOĞLU AYAĞA KALK PDF

Devasa bir yapıt. Kitabın yazarı insanoğlunun bastırılmış duygularını ve sırlarını yirmi yıllık tecrübesi ile birlikte bu kitapta anlatıyor.

Bu kitapta yer alan bilgileri özet geçersek, insanların gerçek doğasının yeni anlayış sevilerini taşıyor.İnsanların beşikten mezara kadar kendilerini sinsice tutan aileler ve varlıkların elinden kurtarmaya çalışıyor.1990 yılında ki uyanıştan beridir gerçekleri söyleyen David Icke, bu kitabı yazarak insanların farkındalık duygularını geliştirmeye çalışıyor.

İnsanoğlu Ayağa Kalk PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir