Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir,  Wattpad Kitapları PDF İndir

Kan Davası PDF İndir

Kan Davası PDF indir, Kitabın yazarı nimessayovsk’dur. Sitemizden Kan Davası e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kan Davası
  • Yazar: nimessayovsk – wattpad yazarı
  • Baskı tarihi: 2020
  • Sayfa sayısı: 342

Kan Davası Kitabı Ön Okuma

Ne olacaktı şimdi. Abim Jiyan’ı vuracak mıydı? Hayır… Allahım sen bize yardım et… Babam yavaş adımlarla öne dogru yol aldı. Sanki onların buraya geleceklerini bilirmiş gibi ağır ve soğuk kanlıydı. “Ardil ağa haneme bu şekilde girme yetkisini kimden almışsın da kapımı yıkıp içeriye destursuz dalarsın böyle.”dedi gereğinden fazla sakin bir ses tonuyla.
Ardil ağa… Gözlerinde ateş vardı. Kor gibi yanıyor ve değdiği her yeri yakıp kavuruyordu sanki.

“Ne için geldiğimi bilirsin Zinar ağa.Hem azrailin destur isteyerek can almaya geldiği nerede görülmüş”dedi sert ses tonuyla. Babam biraz bekledikten sonra ” Seninle biraz konuşalım Ardil Ağa” dedi. Hala anlamış değildim. Babam nasıl bu kadar soğuk kanlı ve metanetli davranabiliyordu. Ben korkudan neredeyse ölmek üzereydim. “Ben zaten buraya silahımı konuşturmaya geldim Zinar ağa. Bilirsin, bu kan yerde kalmayacak. Törelerce gerekeni yapmaya geldim dedi Ardil ağa. Sesi o kadar kararlı ve keskindi ki.

Korkuyordum… Bu gözü kara adam abimi vuracaktı, kararhydı. İşin sonu şimdiden belliydi. Arvas aşireti buraya abimin canım almaya gelmişti ve istediğini almadan buradan gitmeyecekti. Babam biraz daha öne doğru ilerleyerek tam Ardil Ağanın silahının önünde durdu ve “İlk önce konuşmamız lazım gelir Ardil Ağa. Şimdi şu silahı indir ve doğru olanı yap.”dedi ve hafifçe bize doğru dönerek “Jiyan Avaşin’i buradan al ve yukarıya götür. Sonra hemen buraya gel” diye emretti. Tam “Baba…”diye sözüme başlamıştım ki “Jiyan hadi!”diye bağırdı.

Aşşağıdan Wattpad Kan Davası e-Kitap indirebilirsiniz.| Kan Davası indir veya okuyabilirsin.

Kan Davası PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir