Kanka Aşkı epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kanka Aşkı PDF İndir

Kanka Aşkı PDF indir, Kitabın yazarı Gece_Maviisi’dir. Wattpad üzerinde 163 bin kişi tarafından okunmuş bir kitaptır. Sitemizden Kanka Aşkı e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kanka Aşkı
  • Yazar: Gece Maviisi – Wattpad Yazarı
  • Sayfa sayısı: 245

Kanka Aşkı Kitabı Ön Okuma

3 yıl önce…
Okulun ilk günüydü ve heyecandan ölmek üzereydim. Yatağımdan çalar saatimin ötmesiyle fırladım, elimi yüzümü yıkadım. Ardından yeni okulumun kırmızı kareli eteğini, beyaz gömleğini ve siyah süveterini üzerime geçirdim. Aynanın karşısına geçerek saçlarımı yapmak istedim fakat olmadı çirkin olduğum için ve lanet olası tellerim yüzünden hiçbir saç modelinin yüzüme yakışmadığını düşünüyordum.Bende sonunda istemeye istemeye de olsa at kuyruğu yapmakta karar kıldım ve saçlarımı topladım. Ailecek kahvaltının yaptık, Can okula gitmek için servise gitti.

Bizde ardından -annem, babam ve ben lisenin ilk günü için yola koyulduk. Bizi okula babam götürüyordu. Arabanın içi her zamanki gibi ciddiyetini koruyordu. Ardından babamın açtığı bir Tarkan şarkısıyla -Adımı Kalbine Yaz- arabadaki ciddiyet ve sessizlik bozuldu. Babam Tarkan’ı ne kadar çok sevdiğim için sesini açmıştı müziğin. Buna eminim. Müzik bittiğinde annem oturduğu ön koltuktan benimle konuşmak için arkasına döndü ve “İlk günün için heyecanlı mısın kızım ?” dedi. O da heyecanlanmıştı sesinden anlaşılıyordu.
“Elbette heyecanlıyım anne. Düşünsene yeni arkadaşlar, yeni öğretmenler, yeni bir okul. Ayrıca tüm bunlara uyum sağlayabileceğimi pek sanmıyorum açıkçası.” dedim başımı eğerek.

“Kızım ama öyle düşünmemen lazım değil mi hayatım ?” diyerek babama döndü. Babamda; “Tabi kızım zaten bir süre sonra anlaşacaksın güven bana” dedi sesinde mutlulukla.
Tabi canım bunu yapabilirim. Utangaç bir kız olduğumdan bu kadar Gittiğim lise İstanbul’da bir fen lisesiydi. Derslerim iyiydi. Annem ve babam iyi bir eğitim alıp iyi bir liseye gitmem için beni dersaneye gönderip, özel öğretmenler tutmuşlardı.

Aşşağıdan Wattpad Kanka Aşkı e-Kitap indirebilirsiniz.| Kanka Aşkı pdf indir veya okuyabilirsin.

Kanka Aşkı PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir