Kar Küresi pdf
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kar Küresi PDF İndir

Kar Küresi PDF indir, Kitap Beyza Alkoç tarafından yazılmıştır. Kitap 2020 yılında basılmıştır. D&R mağazsında 26,25 TL’den satılmaktadır. Kar Küresi e-kitap indir, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kar Küresi
  • Yazar: Beyza Alkoç
  • Baskı tarihi: Mayıs 2020
  • Sayfa sayısı: 384

Kar Küresi Kitabı Hakkında

Wattpad yazarı olan Beyza Alkoçun yeni çıkardığı aşk kitabı;

Seni yanıma, tüm dünyayı karşıma almak istiyorum.

Hava soğuktu, rüzgâr acımasız. Burası bir kar küresiydi, biz de içindeki figürler. Gün gelecekti, birileri bu kar küresini eline alıp sallayacaktı. Kar yağıyor sanacaktık oysa altüst olacaktık… 

Eylül, kışın en soğuk günlerinden birinde kendisini Abant Gölü’nün yakınlarında ormanlık bir alanın içine kurulmuş Kar Küresi Psikolojik Destek Merkezinde bulduğunda başına geleceklerden habersizdi. Buraya yalnızca psikolojik destek almak için geldiğini sanan Eylül kendisini bambaşka bir sona doğru giderken bulacaktı. Önce Merih’le tanışacak, sonra Merih’te kendisini bulacaktı. “Biz buradayız,” diyecekti Merih ona, “ve bunlar yaşanıyor.” 

Bu hikâye Eylül’ün ve Merih’in altüst olmalarının hikâyesi… Birlikte dibe batmalarının ve ışıksız kalmalarının hikâyesi… Hiçbir gülümsemesi içten olmayan, gözü hep uzaklarda bir yerlere dalan, ne olduğunun bilinmezliğinde oradan oraya savrulan, kanatlarını göremediği için kendisini çirkin sanan tavus kuşlarının hikâyesi. Bu hikâye sizin hikâyeniz, bu satırları siz yazdınız… Eylül ve Merih’in kış masalının içinde üşümeye hazır mısınız? 

Bu doğan güneş var ya Eylül… İşte o bizim için doğmuyor. 

Kar Küresi kitabını pdf olarak indirmek için yorum kısmına mail adresinizi ve kitap hakkında bir yorum bırakmanızı istiyorum, mail adresinize kitap gönderilecektir.

Kar Küresi PDF İndir

71 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir