Kara Saray pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Fantastik PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kara Saray PDF İndir

Kara Saray PDF İndir kitabı 2010 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 332 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat, fantastik ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Melissa Marr´dır.

Kara Saray konusu ve kısa bir özet

Dövme yaptırmak ne kadar tehlikeli olabilir ki ? Fakat bu kitapta böyle değil, on yedi yaşına giren genç bir kız, dövme yaptırmak ister, yaptıracağı dövmenin içerisinde ki gizli olan perilerden ve onların verdiği iktidar mücadelesinden habersizdir.

Yaptıracağı bu dövmenin çekimine kapılan genç kızın hayatı birden değişmeye başlar.Genç kız, yaşayacak olduğu bu olayların hayalini kurmuştu ancak durum hayal ettiğinden daha kötüydü.Genç kız perilerin dünyasına kendini kaptıracak ve kurtulamayacaktı.

Kitabın Adı Kara Saray
Yazar : Melissa Marr
Baskı Tarihi : Ekim 2010
Sayfa Sayısı : 332
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat, roman ve fantastik
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Artemis Yayınları
Ülke : Türkiye

Kara Saray PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kara Saray PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Kara Saray PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir