Karanlıkta Buldum Seni epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Karanlıkta Buldum Seni PDF İndir

Karanlıkta Buldum Seni PDF indir, Kitabın yazarı A. Meredith Walters’dır. Türkçe çevirisini Duygu Yücel yapmıştır. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Sitemizden Karanlıkta Buldum Seni e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Karanlıkta Buldum Seni
  • Yazar: A. Meredith Walters, Duygu Yücel (Çevirmen)
  • Alt başlık: Find You In The Dark Serisi 1
  • Baskı tarihi: Ocak 2015
  • Sayfa sayısı: 456
  • Orijinal adı: Find You in the Dark

Karanlıkta Buldum Seni Kitabı Ön Okuma

Çocuğun karizmasını parlak terliklerinle çiğnedin, Mags. Hiçbir erkek bir kızın onu kurtarmasını istemez. Kurtarmak bizim işimiz. Erkekliğin kitabında yazı-yor.” Clayton Reed’le yaşadığımız o korkunç olayın üze-rinden dört gün geçtikten sonra, okul çıkışı Daniel bana durumu anlatmaya çalışıyordu. Dört gün geçmişti ve ben hâlâ Clayton’ın tavrına ve teşekkür etmemesine sinirleniyordum. Pekâlâ, açıkçası kafama artık o konuyu takmıyordum. Asıl kafama taktığım şey, o günden beri hiç karşılaşmamış olmamızdı. Clayton, hem benimle hem de diğer insanlarla karşılaşmamak için özel bir çaba harcıyordu sanki. Ben de o yüzden, asıl niyetimi anlamasınlar diye o günkü mesele-den bahsedip duruyordum, ama asıl sebep onun hakkında konuşmadan duramamamdı. Ya da onu düşünmeden.

Ama Daniel’ın söyledikleri çok salakçaydı. İki numaralı en yakın arkadaşıma suratımı asıp en kibirli ses tonumla, “Saçmalıyorsun! Basmakalıp cinsiyet tanımlanna tutunacaksak cinsiyet eşitliği için niye uğraşıldı bunca zaman?” diye sordum. Yanımda durmuş, araba anahtarlannı bulmak için çan-tasını karıştıran Rachel, beni desteklediğini göstermek için sırtıma hafifçe vurdu. Birlikte park alanına doğru ilerlerken, “Saçma olduğunu biliyorum, ama erkekler içten içe hâlâ mağara adamı kafasındalar,” dedi dalgın dalgın. Bileğime taktığım tokayı çıkarıp saçımı sıkıca bağlarken, “Lütfen bu maço saçmalıklarını kabul ettiğini söyleme, Rachel. İçimdeki feminist buna dayanamaz,” diye homurdandım. Rachel gülümsemekle yetinip kafamdaki tokayı gevşetti. “Saçını böyle sıkı sıkı bağlayıp durursan beynine kan gitmeyecek,” dedi.

Rachel, yıllardır saçımı kesmemi istiyordu, ama ben uzun seviyordum. Can simidim gibiydiler. Sessizce homurdandım, ama öfkemi bir kenara bırakmıştım. Arkadaşlarıma kızgın değildim zaten. Onlar da benim huysuzluğuma katlanmak zorunda değillerdi. Rachel psişik arkadaş havasına girerek omzumu omzuyla dürttü. “Onu ben de pek görmüyorum. Sınıfta en arkada oturuyor. Hiç kimseyle konuşmuyor. Sadece sana karşı kaba değil yani.” Rachel’m gözlerine bakıp da sözlerinin tuhaf bir şekilde beni ne kadar rahatlattığını görmesini istemedim. Bunu kabul etmek acı veriyor olsa da Clayton Reed’le bu aralar kanka olamayacağımızın farkındaydım. Uyumsuz biriydi, kendini toplumdan soyutlamıştı ve belli ki dünyanın geri kalanıyla pek muhatap olmaya niyeti yoktu. Ben de dün-yanın en sevilesi insanı değildim elbette, ama zaten azıcık olan sevimliliğimi de benden uzak durmaya çalışan birine kendimi sevdirmek için kullanamayacaktım.

Aşşağıdan A. Meredith Walters Karanlıkta Buldum Seni e-Kitap indirebilirsiniz.| Karanlıkta Buldum Seni pdf indir veya okuyabilirsin.

Karanlıkta Buldum Seni PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir