Karantina Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi pdf indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Karantina PDF İndir

Karantina PDF İndir, Kitap Beyza Alkoç tarafından yazılmıştır. Kitabın orjinal adı “Karantina: Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi” dır. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

Bazı insanları tanımanız için yıllar yeterli olmazken ,bazı insanları birkaç dakikada bile taniyabiliyorsunuz.

Karantina: Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi, Beyza Alkoç Sayfa 88
  • Adı: Karantina: Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi
  • Yazar: Beyza Alkoç
  • Alt başlık: Karantina #1
  • Baskı tarihi: Kasım 2016
  • Sayfa sayısı: 448
  • Orijinal adı: Karantina: Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi

Karantina: Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi Kitabı Ön Okuma

Hayatımızda bazı günler vardır. O günler geçip gidecektir ama etkileri hayatınızdan hiç silinmeyecektir. Her gün, istisnasız her gün belli bir zaman diliminde geçer ve hiçbir gün sonsuza kadar sünmez. Benim hayatımın geri kalanını, aklıma kazıya kazıya her anıyla etkileyecek gün, bugün. Hayatımı tamamıyla değiştirip. alt üst edecek gün, bugün. Hayatıma yeni insanlar girdi, yeni olaylarla tanıştım -bir ceset görmek gibi- ve şimdi, kendimi polisiye bir romanın içinde buldum. Buradayım, tozlarla dolu bir odanın içinde, daha iki saat önce tanıdığım üç çocukla birlikte bir cesedin Yanına oturmuş ne yapacağımızı konuşuyoruz. Daha doğrusu onlar konuşuyorlar, ben dinliyorum, çünkü hiçbir fikrim yok.

“Abi biz buraya gelirken yarısından fazlası konferans salonundaydı zaten. Geri kalan yarısının büyük kısmı kantinde. Tek tük gruplar da sınıflarına dağılmış, merdivenlerde oturanlar da var.” Burak okuldaki öğrencilerin nerelerde olduklarını özetlerken gözüm Onur’a kaydı. İçinde bir yerlerde ciddi ciddi bu olayı düşündüğü belli oluyordu. üçü de olaya çok fazla konsantre olmuşlardı. Tam macera seven erkek tipiydiler, ben yanlarında Fazla Disney-Girl kalıyordum. “Dörde ayrılalım, birimiz konferans salonundakileri izlesin, birimiz kantindekileri, birimiz sınıfları gelsin, birimiz de merdivenlerdekileri kontrol etsin.” Mert’in önerisiyle Onur’un başı birden kalkıp bana çevrildi. Kaşları (atık ve düşünceli bir şekilde bana bakıyordu. “Olmaz,” dedi Onur başıyla beni göstererek, “onu tek bırakamayız,” Şaşkınlıkla baktım yüzüne, itiraz edecektim tabii ki de, “Neden? Herkes tek kalabiliyor da ben neden tek kalamıyorum.

Aşşağıdan Beyza Alkoç Karantina e-Kitap indirebilirsiniz ve Karantina PDF indir veya okuyabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir