Kelebek adası pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kelebek Adası PDF İndir

Kelebek Adası PDF indir, Kitabın yazarı Saraj Jio’dur. Kitabın Türkçe’ye çevirisini Fatma Zeynep Öztürk yapmıştır. Kitap 2019 yılında basılmıştır. Sitemizden Kelebek Adası e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kelebek Adası
  • Yazar: Sarah Jio, Fatma Zeynep Öztürk (Çevirmen)
  • Alt başlık: Gittiğim Her Yol Sana Çıkıyor
  • Baskı tarihi: 7 Ocak 2019
  • Sayfa sayısı: 288

Kelebek Adası Kitabı Ön Okuma

Hava kararıyordu. Gözlerim ağırlaşmış, bacaklarım tutulmuştu. Okyanus havası, olması gerektiğinden de soğuktu. Ceketimin yakasını daha da yukarı çektim. New York Times muhabiri Jeremy solgun görünüyordu. Saat ikiden beri bu teknedeydik, güneş batıyordu. Jeremy’nin aramasına cevap vermeye, röportajı kabul etmeye ve şu an içinde olduğumuz bu araştırmayı yapmaya karar verdiğimde, bu doğru karar gibi gelmişti bana. Sonuçta deniz bana bir ipucu vermişti. Gerçek bir ipucu. Hayat beni diğer her açıdan şaşırtsa da ben okyanusa, adaya inanıyordum. Çılgınlığının arkasındaki mantığa, tüm gizeminin arkasında yatan gerçeğe inanıyordum.

Jeremy defterini inceleyerek bana doğru yaklaştı. Oğlum olacak kadar gençti. “Neden bulamıyoruz anlamıyorum, dedi. Kestane rengi saçlarını bileğinin bir hareketiyle düzeltti. Manhattan’da sevgilisi var mıydı acaba? Aşkı benim kadar iyi biliyor muydu? Kafasını salladı. “Koordinatlar doğru,’ dedi. “Onlarca kez kontrol ettim. Virginia Tech Üniversitesi’ndeki uzman yanılıyor olamaz.” Haritayı çıkardı ve dikkatli bir biçimde inceledi. Navigasyon sistemiyle haritayı kontrol etti. “Burada olması gerek.”

Daha önce bana, bir grup biliminsanı, deniz navigasyon uzmanı ve bunun gibi uzmanlara danıştığını söylemişti. Benim küçük adam, deniz dünyasının çözülmemiş en büyük gizemlerinden biriydi. Bu gizem, meşhur Bermuda Şeytan Üçgeni’nin metafizik özelliklerini açıklayabilirdi. Jeremy elindeki denizcilikle ilgili eski kitapta yer alan Şeytan Üçgeni haritasını gösterdi. Haritanın kenarları kıvrılmıştı ve işaretlenmişti. Şüphesiz Jeremy ve sayısız başka araştırmacı bu haritaya saatlerce bakmıştı. Kenarlarda notlar ve adanın olası koordinatları yazıyordu. Adanın varlığı, onu şans eseri veya mucizevi bir şekilde bulan insanlar tarafından bir düzine eski metine kaydedilmişti. Jeremy bana, yakın geçmişte adanın kıyılarına ulaşan tek canlının ben olduğuma inandıklarını söylemişti. Ya da en azından geri dönüp bundan bahseden tek canlı. Keşke dönen iki kişi olsaydı diye düşünmüştüm.

Aşşağıdan Sarah Jio Kelebek Adası e-Kitap indirebilirsiniz.| Kelebek Adası PDF indir veya okuyabilirsin.

Kelebek Adası PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir