Kendime Yeni Bir Ben Lazım epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kendime Yeni Bir Ben Lazım PDF İndir

Kendime Yeni Bir Ben Lazım PDF indir, Kitabın yazarı Miranda Dickinson’dur. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Sitemizden Kendime Yeni Bir Ben Lazım e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

 • Adı: Kendime Yeni Bir Ben Lazım
 • Yazar: Miranda Dickinson, Esra Yüksel (Çevirmen)
 • Baskı tarihi: Temmuz 2015
 • Sayfa sayısı: 400
 • Orijinal adı: Take a Look at Me Now

Kendime Yeni Bir Ben Lazım Kitabı Ön Okuma

Aldığım haberi hazmetmem çok zordu. Kendimi onlarca bıçağın o döndüğü bir odada gibi hissediyordum, içlerinden birinin kafama saplanması an meselesiydi. Kaçınılmaz sonu bekliyordum. Aidan ne hakla beni bu duruma düşürmüştü ki? Kötü haberi diğer iş arkadaşlarımdan önce öğrenmemin daha iyi olacağını nasıl düşünebilmişti? Keşke onlarla aynı anda öğrenseydim! O zaman hepimiz aynı anda şaşırır, aynı deneyimin mağduru olarak bir takım gibi tepki verirdik. Ama şimdi ben tek başıma zindana atılmıştım. Yarın gelecekleri bir işleri olduğunu sanıp da erken çıkan ya da onları bekleyen kötü kaderden habersiz günün bitmesini bekleyen diğer iş arkadaşlarım kadar şanslı değildim. Bundan nefret ediyordum, içinde bulunduğum durumdan nefret ediyordum. Onca seneden sonra beni lal’a’ tanıyamamış olduğu için Aidan’dan da nefret ediyordum. Vicky’ye söylemek istedim, ama domuz pastırmalı sandviç almak için kantine gitmişti. Kendimi çok çaresiz hissediyordum. Toplantı saati yaklaştıkça, huzursuzluğum ve gerginliğim artıyordu.

Yarım saat kadar sonra mezbahaya sokulan koyunlar misali toplantı odasına alındık. İş arkadaşlarımın hepsi az sonra tepelerine düşecek olan yıldırımdan habersizdi. Aidan ve iki üst düzey yönetici serinkanlı bir şekilde bize bazı zarflar dağıttı. içinden çıkan kâğıtlarda belediyenin yeniden yapılandırma programı detaylı bir şekilde yazıyordu. Vicky ve iki kadın arkadaşım sessizce ağlamaya başladı. Erkeklerse yürek burkan gerçeğe gözlerini kırpmadan bakıyordu. Korkunç gerçekle yüzleşirken tepki bile veremiyorlardı. Sonra kimsenin tanımadığı İnsan Kaynakları Departmanı’nda çalışan bir aptal ayağa kalkıp belediyenin bu kararı hangi sebeplerle verdiğini, hedefini falan açıkladı. On beş kişiyi işten çıkarmanın ne kadar mantıklı bir gerekçesi olabilirse artık! Düpedüz saçmalıyordu. Konuşmasından sonra kimse tek bir soru dahi sormadı. Adam da sessiz şekilde gösterilen bir nefretle baş başa kaldı.

Aidan’ın gözlerinin üstümde olduğunu hissedebiliyordum. Ancak inatla ona bakmadım. Elimdeki zarfta yazılanlara odaklanmaya çalıştım: Üzülerek sizi bilgilendiriyoruz ki bu kişisel başarısızlığın= sonucu oluşan bir durumdan ziyade, belediyenin finansal bütünlüğünü koruma kap-samında alınmış bir karardır. Bugüne kadar belediyeye yapmış olduğunuz katkılar için teşekkür eder… Daha fazlasına gerek yoktu. Sonuç kovulma… işsizlik… Her ne kadar genel ifadeler kullanılmış olsa da yazılanları şahsi olarak algılamamam mümkün değildi. Bu benim başıma geliyor olamazdı! Daha bu sabah hayatımda bir değişiklik olmasını dilemiştim…

Aşşağıdan Miranda Dickinson Kendime Yeni Bir Ben Lazım e-Kitap indirebilirsiniz.| Kendime Yeni Bir Ben Lazım PDF indir veya okuyabilirsin.

Kendime Yeni Bir Ben Lazım PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir yorum

 • Feyza

  Merhaba buraya yazmam doğru değil biliyorum fakat başka türlü nasıl size ulaşırım hiç bilmiyorum
  Esrarengiz kasaba 3 günlük u mail olarak PDF formatin da atabilir misiniz çok uğraştım indirmek için fakat indiremedim
  Şimdiden teşekkür ederim iyi calismalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir