Kırık Kalpler epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kırık Kalpler PDF İndir

Kırık Kalpler PDF indir, Kitabın yazarı Sarah Ockler’dir. Türkçe çevirisini Bilge Begüm Büyüksaraç yapmıştır. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Sitemizden Kırık Kalpler e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kırık Kalpler
  • Yazar: Sarah Ockler, Bilge Begüm Büyüksaraç (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Aralık 2015
  • Sayfa sayısı: 352
  • Orijinal adı: The Book of Broken Hearts

Kırık Kalpler Kitabı Ön Okuma

Ben, Jude Hernandez, asla ve asla, kontrolüm altında ya da dışında, herhangi bir durumda, insanlığın kaderi söz konusu olsa dahi, hatta kendi hayatım tehlikede olsa bile, asla bir Vargas’a bulaşmayacağıma dair söz veriyorum. O zamanlar mutfağımızın keyifli, erkeksiz sınırları için-de bir domatesi bıçaklayıp içini dışına çıkarmıştım. Beş yıl önceydi ve evde yaşayan tek Hernandez kız kardeş bendim ama o eski yemin kulağımda, kanyonda öten bir şahinin sesi gibi net çınlıyordu. “Çürümüşler,” diye fısıldadım. “Ah, sadece biraz yumuşamışlar.” Annem arkamda cızırdayan mantar ve biber dolu tavayı salladı. icaliente! icuidador Fırın ve sobayı sadece pişirmek için kullanınız. Yalnız başınıza kullanmayınız.

Davlumbazın üzerindeki uyarı yazısı buhardan kıvrılmıştı. “Papi bugün nasıldı? Balık tuttunuz mu?” Ah. Balık tutmak ve masa oyunları: annemin yaz eğlencesi anlayışı. Daha haziran ayında olmamıza rağmen Papi, Pankek ve ben çoktan Animas Nehri’nde tutulabilecek her türlü şeyi tutmuştuk. Ve viejito Scrabble oynarken hep hile yapıyordu. Üç katı puan alman yerlerde uydurduğu kelimeleri görmeniz gerek. Ma’ ve merhaba amigos.- Uydur-duklarından bazıları ne İngilizce ne de İspanyolca sözlüklerde yer alıyor. “Kahvaltı için kasabaya gittik,” dedim. “Beşinci Cadde’de yürüyüp birkaç dükkân gezdik.” Annemin biber karışımı daha sesli cızırdadı. “Şirin bir şeyler var mıydı?” Ve yılın tefrit ödülünü kazanan… “Kimseyi görmedim. Hiçbir şeyi.” Musluğu açtım, soğuk/frio için sağ tarafa, sıcak/caliente için sol tarafa. “Kendimizi motosiklet garajında bulduk. Papi orada çalışan bir çocuğu kiraladı.” Papi ve Duke, Emilio için saatlik bir ücret belirleyip söz-leşmeyi imzalar imzalamaz, kendimizi dükkârıdan dışarı attık ve Papi o zamandan beri hiçbir şey söylemedi.

Eve vardığımızda ben normal kıyafetlerimi giydim, o da kendini kovboy film maratonu için kanepeye park etti. Şimdiyse gerçek isimleri vermeden annemin bu motosiklet planına onay vermesini sağlamam gerekiyordu. Üzerinden birkaç yıl geçmişti ama oldukça emindim ki Vargas kelimesi ailemizde hâlâ bir küfür sayılıyordu. Ne olduğunu hatırlayanlarımız için en azından. “Mi amor.”— Üzgün ya da endişeli olduğundan annemin aksanı sertleşmişti ve ne olur ne olmaz diye dudaklarını görebilmek için ona döndüm. “Belki de kafasına o eski hurdayı tamir etmekle ilgili fikirler yerleştirmemelisin. Pahalı bir iş bu ve Papi… Evde sürekli yabancı birilerinin olması iyi bir şey değil.”

Aşşağıdan Sarah Ockler Kırık Kalpler e-Kitap indirebilirsiniz.|Kırık Kalpler pdf indir veya okuyabilirsin.

Kırık Kalpler PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir