Edebiyat PDF Kitap İndir,  Fantastik PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kördüğüm (Intertwined Serisi 1) pdf indir

Crossroads lisesi’ne yeni gelen çocukta farklı bir şeyler var…

Çoğu on altı yaşındaki gencin arkadaşı vardır, Aden Stone’un ise zihninde yaşayan dört ruh var.

Biri zamanda yolculuk yapabiliyor.
Biri ölüleri diriltiyor.
Biri diğer insanları kontrol edebiliyor.
Biri de geleceği görüyor.

Herkes deli olduğunu düşündüğü için Aden tüm hayatını akıl hastaneleriyle ıslahevlerinde geçirmiştir. Fakat her şey kısa süre içinde değişecektir. Aden aylardır güzel ve gizemli bir kıza dair hayaller görmektedir. Bu kız onu ya kurtaracak ya da mahvedecektir.

Birlikte entrika ve tehlike dolu bir dünyaya adım atarlar…
Ama herkes hayatta kalacak kadar şanslı olmayacaktır.

Kördüğüm Kitap özeti

Gerçek insanlara:Victoria, Riley, Haden, Seth, Chloe, Nathan, Meagan, Parks, Lauren,Stephanie,Brianna ve Britanny Hepinizi çok seviyorum. Karakterlerimizden her an kuyruk ve boynuz uzayabileceğini sakın unutmayın…

Jill Monroe’ya. Sana kömür yolladım sen de elmasları keşfettin. Bu kitap sen olmasan gerçeğe dönüşmezdi. Aynısı benim için de geçerli. O yüzden söylüyorum işte: Seni seviyorum. Ve evet haklıydın. Ama bu bana,insanların önünde sorulursa son söylediğimi inkar edeceğim. Kresley Cole’a. Dünyada herhangi bir yerde yaşayabilecek olsaydım,

“Çok fena,” diye mırıldandı kulağından kulaklığı çıkarıp parlak yeşil dikkat dağıtıcıyı sırt çantasına atarken. On altı yaşındaydı ama bazen ezelden beri dünyadaymış gibi hissediyordu ve her gün bir öncekinden daha da kötü geçiyordu. Ne yazık ki bugün de istisna sayılmayacak gibiydi. “Sesi o kadar yüksek ki kulakların kanar” denebilecek Life of Agony’yle gürültülerini bastırmaya çalıştığı insanlar hemen yaygara koparmaya başlamışlardı.

Hey, dedi ikinci bir ses. Bu ses de yine Aden’in kafasının içinden geliyordu. Beni de suçlama. Ben sadece birisinin ne zaman öleceğini tahmin edebiliyorum, genellikle.

“Tamam, Eve,” dedi Aden, Julian ve Elijah hep bir ağızdan. Olaylar hep böyle gelişirdi. O ve diğer üç erkek ağız dalaşma girerler ve onlara doğru sallayabileceği bir parmağı olmasa da dişli bir anne modeli olan Eve aralarına girerdi. Keşke o annelik hissi işleri şimdi de yoluna koyabilecek olsaydı.“Herkesin çenesini kapamasını istiyorum,” dedi Aden. ‘Tamam mı? Lütfen.”

Kördüğüm pdf indir

 

 

Kördüğüm (Intertwined Serisi 1) pdf indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir