Kötü Çocuk 3 PDF indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kötü Çocuk 3 PDF İndir

Kötü Çocuk 3 PDF indir, Kitabın yazarı Büşra Küçük’dür. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Sitemizden Kötü Çocuk 3 e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kötü Çocuk III
  • Yazar: Büşra Küçük
  • Alt başlık: Kötü Çocuk #3
  • Baskı tarihi: Mart 2016
  • Sayfa sayısı: 448
  • Orijinal adı: Kötü Çocuk III

Kötü Çocuk 3 Kitabı Ön Okuma

Tamam, sınavda başarılar.” üçüncü defa başarılar dilerken gülümseyerek “Sana 41 başarılar, Ömer,” dedim. Stresini onu görmesem de hissedebiliyordum. Sesi bile titriyordu. “Bu arada, Kayla… Hep senin yanındayız,” dediğinde gözlerimi kapadım. “Teşekkür ederim, kıvırcık.” “Başarılar, yeni. Sınavdan sonra konuşuruz.” Son kez “Başarılar,” dedim ve telefonu kapattım. Abisi okul müdürü olduğundan, ondan daha fazla başarı bekliyorlardı. Sıkı bir çalışma düzeni vardı ve Neşe bile bundan rahatsız oluyordu. Ömer ailesinin ders çalışma çizelgesine uyarak her gün ders çalışmış ve aradaki boşlukta da Neşe’yle ya telefonda görüşmüş, ya da buluşmuştu. Bu kadar şeyin ardından iyi bir yer kazanmayı istiyordu• Ailesinin Ankara’yı istediğini biliyordum.

Ömer “Sınav yerleri açıklandı. Kontrol et. Aynı yerdeysek ben seni alırım.” Bana sınav morali mı veriyordu? Mırıltılar beni sıkça şaşırtıyordu. Meriç gittikten sonra koltuğa oturup televizyon açtım ve bir süre sonra uzanarak belgesel kanalını izi m,,yat.,t,:. başladım. Bir saat sonra babam yanıma geldiğinde yerden doğruldum. Yanıma oturup “Nasıl hissediyorsun diye sorduğunda birkaç saat önceki ruh halinden eser yoktu. Sadece daha yorgundu. baba. Benim bir şeyim yok:’ Kafasını anlayışla sallarken elimi tuttu. “Yine kaçmayacağım, Kayla. Yanında olacağım. Sen nasıl istersen öyle olacak her şey.

Bu hepimizin sınavı. Anneni bırakmam hataydı ama kızım’ asla bırakmayacağım.- “Teşekkür ederim, baba.” Uzanıp başımı bacaklarına yasladıktan sonra televizyon izlemeye devam ettim. Babam küçükken defalarca hayalini kurduğum gibi saçlarımı okşarken gözlerimi kapadım. Küçük bir kızken babamın kucağında uyuyamamıştım ama şimdi bunu yapıyordum.

Aşşağıdan Büşra Küçük Kötü Çocuk 3 e-Kitap indirebilirsiniz.| Kötü Çocuk 3 PDF indir veya okuyabilirsin.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir