Psikoloji ekitap,  Roman PDF İndir

Kral Kaybederse kitabı Pdf oku indir

Remzi Kitapevinden harika bir Gülseren Budaycıoğlu eseri. Gülseren Budaycıoğlu  Kral Kaybederse kitabını 384 sayfa olarak kaleme almıştır. Kral Kaybederse pdf kitabı 2020 yılında basıma girmiş ve ülke genelinde oldukça popülerleşmiştir. Kral Kaybederse kitabı yaklaşık olarak 30 ila 40 tl arasında satışa sunulmuştur. Şimdi bu harika eser hakkında biraz bilgi verelim..

Gülseren Budaycıoğlu Eserleri 

Günahın Üç Rengi kitabıHayata Dön pdf kitabı  –  Madalyonun İçi kitabıCamdaki Kız Pdf kitabıKral Kaybederse kitabı pdf 

Kral Kaybederse Pdf kitabında ne var ? 

Dört bir kalbin fatihi, kadınların yenilmez hakimi… Peki, tüm savaşlar onun için her zaman bu kadar kolay mı olacak? Kendini buna çok inandırmış olsa da hayır! Ve o beklenmedik mağlubiyet, kralın tahtını en sağlam yerinden sarsacak.

Psikiyatrist ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2015 yılında yayımlanan eseri Kral Kaybederse, kendini daima doruklarda gören bir avcının avı yüzünden nasıl uçurumun eşiğine gelebileceğini çarpıcı bir şekilde ortaya koyuyor. Danışanının yaşamını kimi zaman bir öykücü kimi zaman bir doktor edasıyla ele alan Budayıcıoğlu, karakterden bağımsız olarak sizin de tüm davranışlarınızın altında yatan gerçekliği bulmanızı sağlayacak.

Kral Kaybederse Sizi etkileyecek

Mesleki tecrübelerinden yola çıkarak kurgusal olarak son derece güçlü eserler ortaya koyan Gülseren Budayıcıoğlu, dil konusundaki ustalığıyla da okurları kendine çekmeyi başarıyor. Yazarın tüm kitaplarında öne çıkan sürükleyici ve derinlikli anlatım, okurlarına soluksuz okuma deneyiminin yanı sıra ufuk açıcı bir terapi de sunuyor. Karşı cins konusunda kendine çok fazla güvenen bir adamın anlatıldığı Kral Kaybederse, kadın-erkek tüm okurların kendinden izler bulacağı öyküsü ile sizi de içine çekecek.

Kral Kaybederse Avına av olan bir avcının hikâyesi…

İnsanoğlu ilk çocukluk yıllarında yaşadıklarından çok etkilenir. Henüz tam ortaya çıkmamış bir heykel gibidir o; hayat da onu ince ince şekillendirmeye çalışan usta bir heykeltıraş… Alır eline keskiyi, usul usul oyar. Ama bazen keskiyi öyle bir savurur ki, bir parça kopuverir ve o parçayı bir daha kimse yerine koyamaz. Kendini hep dorukta görüyor ve asla aşağı düşmeyeceğini sanıyordu. Ama bir gün hayat elindeki keskiyi ona da savuruverdi ve onun da koptu yüreği…

Oysa pek çok kadının gönlüne taht kurmuş bir kraldı o… Uzun süre ne kendi inandı tahttan indiğine, ne de kadınlar. Ama bir şeylerin değiştiğini yine de ilk hisseden kadınlar oldu; ona yıllarca köle gibi itaat eden kadınlar…

Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse romanında, doruklardan aşağı inmeyeceğini sanan bir avcının avına av olup yuvarlanışını, kendini sevilmeyeceğine inandırmış mutsuz bir kadının da trajik hayatı içinde avken nasıl avcı olduğunu anlatıyor.

Kitap psikolojik öykü sevenler için kesinlikle mükemmel. Eğer almayı düşünüyorsanız başka sitelere bakmanıza gerek yok! BKM hem kargo hızıyla hem kitapların elime hasarsız ulaşmasıyla benim bir numaram. Alıp gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz. Ne olacağını merak etmekten kitabı elinizden atamıyorsunuzz’!!

kenan’ ın hikayesi beni derinden etkiledi..çok güzel şeyler buldum kitapta, kendimden çevremden çok insanı gördüm..kutur kutur yesil papaz erik ne kadar güzel söylemiş ” insanin kaderi karakterinde, karakteri de kaderin de saklı. ..evet işte kral kaybederse bunu anlatıyor.. hayatımızda kötü giden bir şeyler varsa, ne yapsak mutlu olamıyorsak durup bir kendimize bakmalıyız..” nerde yanlış yapıyorum” diye sormalıyız..hikayenin gerçek olması beni daha da etkiledi sanırım fadi ve kenan’ ın hatta handan’ ın üzüntüleri, korkuları, hayatla başa çıkma biçimleri gerçekten ders niteliğinde idi. bazı yerlerde sanki ben yazmışım kendimi anlatmışım gibi hissettim. demek ki aslında hepimizin korkularında benzer yaşanmışlıklar var. insan kolay kolay korkular içinde yaşamıyor. hepsinin özellikle çocukluktan gelen bir sebebi var.
uzun zaman önce kendime şu soruyu sormuştum ” beni en çok ne mutlu eder”
benim için hayatımı anlamlı kılan şeyler nelerdir diye..
bence hepimiz kendimize bunu sormalıyız..
sahi sizin hayatınızın anlamı nedir??

2 yıl önce okumuştum beni en çok etkileyen kitaplardan biri oldu kitabın dili anlaşılır ve akıcı ilerliyor kenan beye de allah rahmet eylesin

eninde sonunda yine kralın kazandığı kitap. favori karakterim fadi’ydi. hatta halid hüseyni’in a thousand splendid suns’daki mariam jo’suna benzettim biraz. hikayenin sonunda yaptığını da ben ulvi alamadım,üzgünüm. bazı insanların neden hep kullanılmaya mahkum olduklarını düşündüm yine. edebi bir dil beklentisi yoksa, psikanalizler ilgi çekebilir.

Kitap hakkında Okuyucu yorumları;

gülseren budayıcıoğlunun kalemi inanılmaz!!! Hayatın içinden, kendinizden çok şey bulacaksınız. Bu kitabındaki gerçek öykü sizi hem çok sinirlendirecek hem de yüreğinizi acıtacak. Mutlaka okumalısınız!!!
kitabı şuan bitirdim okumakta ve tanışmakta geç kaldığım bir yazar kitap tek kelimeyle mükemmel gerçek hikaye olması da ayrıca bir güzel kendi hayatınızdan da kesitler çıkarabileceğiniz ve düşünüp değerlendirebileceğiniz bir kitap.
Kitap psikolojik öykü sevenler için kesinlikle mükemmel. Eğer almayı düşünüyorsanız başka sitelere bakmanıza gerek yok! BKM hem kargo hızıyla hem kitapların elime hasarsız ulaşmasıyla benim bir numaram. Alıp gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz. Ne olacağını merak etmekten kitabı elinizden atamıyorsunuzz’!!
çok ama çok güzel bir kitaptır. müthiş akıcı bir hikaye. bazen filmlerde çok olur, 10 dakika önce nefret ettiğiniz karaktere 10 dakika sonra ulan buna da yazık arkadaş aslında ne iyi insanmış filan dersin. bu kitapta da az önce kızdığınıza az sonra üzülecek, bu kadar da yapmaz dediğinize az sonra e daha neler yapacak acaba diyecek, akla hayale gelmeyecek tesadüflerle şaşıracaksınız.

Kral Kaybederse kitabı Pdf oku indir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

17 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir