Küçük Mucizeler Dükkanı pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Küçük Mucizeler Dükkanı PDF İndir

Küçük Mucizeler Dükkanı PDF İndir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 446 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Debbie Macomber´dır. Küçük Mucizeler Dükkanı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 35,90 TL´dir.

Küçük Mucizeler Dükkanı konusu ve kısa bir özet

-Her markete girdiğim de kitap bölümüne bir satır bakar ve Küçük Mucizeler Dükkanı’nı görürdüm ama bu kitaba karşı nedense hep bir önyargı içinde olurdum. Daha önce almamakla çok şey kaybetmişim fakat bu kitabı okumak bugünlere nasipmiş.

-Küçük Mucizeler Dükkanı serinin ilk kitabı. Dört kadının ayrı ayrı hayat hikayelerini incelemekte. Kitabın ana karakteri birinci ağızdan anlatılan Lydia Hoffman, kanserle mücadele etmiş ve yenmiş bir kadın olarak kendisine bir dükkan açar:Bir Yumak Mutluluk. Dört ayrı karakterde ki kadının hayatlarını birleştiren Bir Yumak Mutluluk, bu dört kadına hayatın mucizelerini sunar.

-Debbie Macomber, sıcacık, samimi dili ve içtenliği, anlattığı konusu itibariyle içimize ilmek ilmek işliyor. Yazarımızında dediği gibi: Bu kitapta mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız! Eğer kitabı okumadıysanız tavsiye ederim. Bence seveceksiniz 🙂

Adı : Küçük Mucizeler Dükkanı
Yazar : Debbie Macomber
Baskı Tarihi : 2018
Sayfa Sayısı : 446
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı : The Shop On Blossom Street
Dil: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınevi

Küçük Mucizeler Dükkanı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Küçük Mucizeler Dükkanı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir