Kül ve Ateş EPUB indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kül ve Ateş PDF İndir

Kül ve Ateş PDF indir, Kitabın yazarı Katy Regnery’dir. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Türkçeye çevirisini Belgin Selen Haktanır yapmıştır. Sitemizden Kül ve Ateş e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kül ve Ateş
  • Yazar: Katy Regnery, Belgin Selen Haktanır (Çevirmen)
  • Alt başlık: Modern Bir Masal
  • Baskı tarihi: Ağustos 2016
  • Sayfa sayısı: 416
  • Orijinal adı: The Vixen and the Vet

Kül ve Ateş Kitabı Ön Okuma

Asher Lee ne misafir bekliyordu ne de onlardan hoşlanıyordu. Danvers, onun kasabasına geri dönüşü konusunda özellikle hoş davranmamış olsa da en azından kasabalılar mahremiyetine saygı göstermişlerdi. İşte bu yüzden, pazar günü öğleden sonra eski kapı zili çalınca Asher Lee geniş ofisinin batı tarafındaki pencerenin önünde bulunan rahat okuma koltuğunda yerinden zıplamıştı. Bir zamanlar o odaya kütüphane deniyordu ve Danvers Halk Kütüphanesi’ndeki kitaplara rakip o etkileyici kitap koleksiyonu hâlâ duruyordu. Asher kasabasına döndükten sonra, seneler boyunca koleksiyona kitaplar eklemiş, zaman zaman daha da fazla kitap muhafaza edebilmek için eyalet dışından marangozlar getirtip kiraz ağacından kitaplıklar yaptırmıştı. Kitaplar onun sığınağı, tek gerçek keyfiydi.

O sırada, kusursuz bir tempoyla ve insanı güldüren bir zekâyla yazan bir yazar olan Jennifer Cmsie’nin romanlarına dalmıştı. Crusie’nin kitaplarından altısını çoktan bitirmişti. Farklı bir yazara geçmeden önce üç kitabını daha okuyacaktı. Fakat bu sefer romans seçmeyecekti. Kalbi bir başkası için parçalanmadan ancak o kadar romans okuyabilirdi. Hayatın uzun, kendisininse o yaştan sonra sonsuza dek mutlu mesut yaşama şansının hiç olmadığının farkındaydı. Bazen kendisiyle tartışırdı. Neden asla ama asla sahip olmayacağın şeyleri okuyarak kendine işkence ediyor-sun? Ama aradan birkaç hafta geçer, dedektif romanlarımın heyecanından, biyografilerin röntgenciliğinden ve macera romanlarının maceraları= verdiği tatmin hissinden sonra yine romanslara yönelirdi. Yine…

Kimseyi etkilemesi gerekmediğini düşünürdü. Yemeklerini pişiren, temizlik yapan, çamaşır yıkayan ve alışverişe çıkan Bayan Potts ve o devasa malikânesinde zaman zaman çalışan usta dışında kimseyi görmüyordu. Otuz dört yaşın-daydı ve savaşta aldığı yaralara rağmen, fiziksel açıdan yüz yaşıma ulaşacak kadar sağlıklıydı. Kısacası önünde uzun ve yalnız kat edilecek bir yol vardı. Dilediğini okuyabilirdi. Zil ikinci kere çalınca, sandalyesinden kalktı ve kaslı bedeni şaşılacak bir zarafetle ilerledi. Aslında pek de işlev-sel olmayan, kiraz ağacından yapılmış şık masasının etrafından dolanarak mektup yazmazdı ve fatura ödemeleri masanın ortasında yapayalnız duran dizüstü bilgisayarından otomatik olarak ödenirdi kütüphanenin kapısına yöneldi.

Aşşağıdan Katy Regnery Kül ve Ateş e-Kitap indirebilirsiniz.| Kül ve Ateş PDF indir veya okuyabilirsin.

Kül ve Ateş PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir