Lola ve Komşu Çocuk epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir,  Seri Kitaplar PDF İndir

Lola ve Komşu Çocuk PDF İndir

Lola ve Komşu Çocuk PDF indir, Kitabın yazarı Stephanie Perkins’dir. Türkçe çevirisini ise Aslı Tümerkan yapmıştır. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Sitemizden Lola ve Komşu Çocuk e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Lola ve Komşu Çocuk
  • Yazar: Stephanie Perkins, Aslı Tümerkan (Çevirmen)
  • Alt başlık: Anna And The French Kiss 2
  • Baskı tarihi: Eylül 2015
  • Sayfa sayısı: 320
  • Orijinal adı: Lola and the Boy Next Door

Lola ve Komşu Çocuk Kitabı Ön Okuma

“Televizyonda göründüğü kadar güzel.” ikramlık kura-biye ve pirinç krakeri kasesine elimi daldırıyorum. “Her zamanki kadar güzel.” Max omzuna silkiyor. “Fena değil. Heyecan verici bir özelliği yok.” Etkilenmemiş halinden rahatlamış olsam da, bu dikkatimi dağıtmaya yeterli değil. Çay bahçesinin parmaklıklarına dayanıyorum. O sırada, yanımızdaki küçük havuzun yüzeyi boyunca bir rüzgar dolaşıyor. “Anlamıyorsun. O Calhope Bell.”

“Haklısın, anlamıyorum.” Kalın Buddy Holly gözlüğü-nün arkasından kaşlarını çatıyor. Bu aramızdaki ortak bir nokta: fena halde bozuk gözler. Gözlüğünü takmasına bayılıyorum. Sert çocuk rockçıyla seksi inek karışımı oluyor. Akustik bir parça çalmadığı sürece, gözlüğünü sahnede olmadığı zamanlar takıyor. O zaman gözlük ona gerekli bir duyarlılık havası katıyor. Max her zaman görünüşüne dikkat eder, bazı insanlar bunu boş bulabilir ama ben tamamen anlıyorum. insanın iyi bir ilk izlenim bırakmak için sadece tek bir şansı oluyor. “Doğru anlıyor muyum?” diye devam ediyor. “İkiniz birinci sınıftayken…” “Ben birinci sınıftayken. O bir yaş büyük.” “Tamam, sen birinci sınıftayken… Ne yani? Sana kötü mü davrandı? Bu yüzden hala üzgün müsün?” Kaşları sanki bir problemin yarısını kaçırmış gibi çatlıyor. Gerçekten de yarısını kaçırıyor. Ama ona bunu anlatmayacağım. “Evet.”

Homurdanarak gülüyor. “O tabakları kırdığına göre çok aşağılık davranmış olmalı.” Dağınıklığımı toplamam on beş dakika sürmüştü. Porselen kırkları ve yumurtalı omlet parçaları tahta zeminin aralıklarına sıkışmıştı ve yapışkan frambuaz şeftali şurubu kan gibi parkelere yayılmıştı. “Hem de tahmin edemeyeceğin kadar.” Daha fazla açıklamıyorum. Max kendine bir fincan yasemin çayı daha koyuyor. “Peki onu neden ilahlaştırdın?” “O sırada ilahlaştırmıyordum. Küçükken ilahlaştırmış-0… aynı zamanda komşum olan çok güzel, yetenekli bir kızdı. Yani küçükken beraber takılıyor, Barbie ve rol yapmaca oynuyorduk. Bana karşı tavır aldığında bu beni çok üzdü, o kadar. Adını duymadığına inanamıyorum,” diye ekliyorum. “Üzgünüm. Çok fazla artistik buz pateni izlemiyorum.” “iki kere dünya şampiyonasına katıldı. Hani gümüş madalya almıştı? Bu sene olimpiyata katılması bekleniyor.” Max yine, “Üzgünüm,” diyor.

Aşşağıdan Stephanie Perkins Lola ve Komşu Çocuk e-Kitap indirebilirsiniz.| Lola ve Komşu Çocuk indir veya okuyabilirsin.

Lola ve Komşu Çocuk PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir