Mart Menekşeleri pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Mart Menekşeleri PDF İndir

Mart Menekşeleri PDF indir, Kitabın yazarı Sarah Jio’dur. Kitap 2012 yılında basılmıştır. Türkçe çevirisini Nihan Giray yapmıştır. Sitemizden Mart Menekşeleri e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Mart Menekşeleri
  • Yazar: Sarah Jio, Nihan Giray (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Ekim 2012
  • Sayfa sayısı: 336
  • Orijinal adı: The Violets Of March

Mart Menekşeleri Kitabı Ön Okuma

Bainbridge Adası, akşam çökerken bile ihtişamını asla gizleyemeyen bir yerdi. Feribot. Eagle Limanına yaklaşırken camdan adanın çakıltaşlarıyla kaplı sahilini ve dağ yamacına cesaretle tutunan kiremit evlerini seyrediyordum. Günbatımı, şarap veya sıcak çikolatalarını yudumlamak için ateşin etrafına toplanan insanların size de yer açması kadar davetkârdı.

Adalılar seçmece kişilerden oluşuyordu; Scattle’a feribotla seyahat eden yönetici kocaların lüks arabalara binen eşleri, kafalarını dinlemek için inzivaya çekilen ressamlar, şairler ve bir avuç ünlü. Söylentilere göre, Jennifer Aniston ve Brad Pitt boşanmadan önce sahilin batı kanadından dokuz dönümlük bir arazi satın almışlardı. Ayrıca GiIUgan’s IsIand adlı komedi programının birkaç eski oyuncusunun Bainbridgc’i evi olarak gördüğü biliniyordu. Aslında kaybolmak için güzel bir yerdi. Bu da benim gerçekten istediğim bir şeydi. Ada. kuzeyden güneye sadece on altı kilometre olmasına rağmen kendi başına bir kıta gibi hissettiriyordu.

Aşşağıdan Sarah Jio Mart Menekşeleri e-Kitap indirebilirsiniz.| Mart Menekşeleri PDF indir veya okuyabilirsin.

Mart Menekşeleri PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir yorum

  • ÖZGE

    merhabalar bu mart menekşelerin de çok fazla yazım hatası var hatta incelerseniz okunmayacak şekilde olayı örgüsünü bozuyor yazım hatasız kitap yeniden yüklenebilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir