Mucizeler Yağarken epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Mucizeler Yağarken PDF İndir

Mucizeler Yağarken PDF indir, Kitabın yazarı Kristin Hannah’dır. Türkçe çevirisini Tüvana Zararsız yapmıştır. Kitap toplam 272 sayfadır. Sitemizden Mucizeler Yağarken e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Mucizeler Yağarken
  • Yazar: Kristin Hannah, Solina Silahlı (Çevirmen), Tüvana Zararsız (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Şubat 2015
  • Sayfa sayısı: 272
  • Orijinal adı: Comfort & Joy

Mucizeler Yağarken Kitabı Ön Okuma

“Ah, olamaz…” Çocuk kollarını göğsünde kavuşturdu. Beden dilinde bunun ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum. Kız kardeşime bakarken ben de kollanmı kavuşturuyordum. Sanki kalbimin önüne birkaç kat daha kas ve kemik ekleyince onu koruyabilirmişim gibi… “Gittiğini sanmıştım.” Sesinin titrediğini fark ettim; bu ses, yalnızlığın sesi. Tek-nenin halatı çözülmüş de denizin ortasına sürüklenmişsin gibi… Ben de bir yıldır neredeyse her gün böyle hissediyordum. Buraya gelmemin, kız kardeşim yokmuş gibi davranmamın sebebi de buydu.

“Bir süre burada dinlenmek istiyorum. Eğer sakıncası yoksa…” Başka bir şey söylememe fırsat kalmadan ön kapı sertçe açıldı ve içeri bir adam girdi. Kısa kesilmiş siyah saçları olan zayıf bir adam bu. Yüzü keskin hatlar ve derin çukurlar barındırıyor. Siyah, kirli sakallan çökük yanaklarını gölgelemiş. Sakallarının koyuluğu teninin solgunluğunu vurguluyor. Gözleri yeşilin alışılmadık bir tonu. Bu gözler soğuktan yıpranan sert yüzüne göre fazla parlak. Bir zamanlar ne kadar yakışıklı olduğu belli, hayat onu bu kadar yıpratmadan önce… Ne hissettiğini çok iyi anlıyorum.

Geçen yıl boyunca her duş aldığımda yüzümün renginin attığını ya da güneşte solduğunu düşünüp durmuştum. Bir sabah uyandığımda renkli bir dünyanın içinde yaşayan siyah beyaz bir kadına dönüştüğümü görsem şaşırmazdım. Adam beni fark etmedi bile. Doğruca çocuğa baktı. “Burada ne yapıyorsun, oğlum?” Irlanda aksanımın yumuşattığı sesi derin ve tok. “Kola almak için geldim ve onu buldum.” Çocuk beni işaret ediyor. “Dün gece ona lA numaralı odayı verdim. Burası kapanmadan önce annemle birlikte yaptığımız gibi…

Yani sen gelmeden önce…” Adam bana bir anlığına, belki de daha kısa bir süreliğine baktı. ilgisini çekmediğim belli. “Bir konuk, ha? Harika.” Bu son kelimeyi söyleyiş tarzı, bende ne düşündüğüne dair herhangi bir şüphe bırakmadı. Burada olmam hiç hoşuna gitmedi. Alaycı bir ifadeyle konuşmasına rağmen İrlanda aksanı sesini yumuşatıyor. Bana neredeyse hiç bakmıyor. “Sanırım varlığım sizi biraz şaşırttı,” dedim.

“Kusura bakmayın. Dün gece geç bir saatte geldim. Birkaç gün kalmak istiyorum.” Adam çekici almak için eğildi. Aramızdaki mesafeye rağmen iç çektiğini duyabildim. “Buranın satılmasını istemediğini biliyorum, Bobby. Ama tek bir konuk bir şey değiştirmez.” “Fakat burayı kimse burada kalmadığı için satmak istediğini söylemiştin…” “Ben öyle demedim.” “Ben burayı seviyorum,” diye haykırdı çocuk, yani Bobby. “Hem gelenlerin kaydını nasıl yapacağımı da biliyorum. Annem bana öğretti.” Adam bu sözler karşısında yumuşamışa benziyor. “Haklısın.”

Aşşağıdan Kristin Hannah Mucizeler Yağarken e-Kitap indirebilirsiniz.| Mucizeler Yağarken PDF indir veya okuyabilirsin.

Mucizeler Yağarken PDF İndir

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir