Neden Nasıl Düşünürüz? PDF İndir
Psikoloji ekitap

Neden Nasıl Düşünürüz? PDF İndir

2009 yılında yayımlanan Neden Nasıl Düşünürüz? PDF İndir 296 sayfadan oluşmaktadır. Jean-Pierre Changeux ve Paul Ricoeur’un birlikte çalışması sonucu ortaya çıkmış bir eserdir. Felsefenin ve bilimin ortaklığı olarak kabul edilen eser, insan beynine ve neyi nasıl düşündüğüne odaklanmaktadır.

Neden Nasıl Düşünürüz?

Bir bilim insanı olan Jean-Pierre Changeux ile bir felsefeci olan Paul Ricoeur’un ortak çalışması olan eser, beynin hem fiziksel durumunu hem de zihinsel durumunu anlatmaktadır. İki ayrı bakış açısıyla oluşturulan kitap, sanattan dine, toplumdan ahlaka kadar birçok konu hakkında bilgi barındırmaktadır. Bilim ve felsefe gibi iki ayrı kültürün bir araya geldiği eser okuyucuyu geliştirebilecek bir niteliğe sahiptir.

Neden Nasıl Düşünürüz? PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir yorum

  • LGBT Nedir?

    LGBT, LGBTQ, LGBT ya da GLBT diye anılan ve bunların arasından en çok kullanılan terim olan LGBT marjinal bir grup olan eşcinsel kimlikli kişi ya da kişilerin oluşturduğu topluluğa verilen kısaltılmış isim. En kapsamlı kısaltma olan LGBTTIQaçılımı Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, Intersex, Queer şeklindedir. Tarihi M.Ö 2000 ‘lere dayanmaktadır….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir