Neden Olmasın? ekitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Neden Olmasın? PDF İndir

Neden Olmasın? PDF indir, Kitabın yazarı Danielle Steel’dir. Türkçe çevirsini Esra Yüksel yapmıştır. Kitap toplam 416 sayfadır. Sitemizden Neden Olmasın? e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Roman , Edebiyat ve Aşk kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Neden Olmasın?
  • Yazar: Danielle Steel, Esra Yüksel (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Ağustos 2016
  • Sayfa sayısı: 416
  • Orijinal adı: A Perfect Life

Neden Olmasın? Kitabı Ön Okuma

Saatin alarmı her sabah olduğu gibi dörtte çaldı. Blaise gözlerini bile açmadan elini uzatıp alarmı kapattı. Birkaç dakika daha gözleri kapalı yatağında yattıktan sonra kalkmak için kendini zorladı. Hava hâlâ karanlıktı, ama Beşinci Cadde’den araba ve kamyon sesleri geliyordu. New York şehrinin tamamen uyumadığını düşünmek Blaise’in hoşuna gidi-yordu. Hep uyanık birilerinin olduğunu bilmek içini rahatlatıyordu. Banyoya gidip ıslanmasınlar diye kızıl saçlarını lastik tokayla topladı. Çünkü her zamanki gibi saçlarını gece yatma-dan önce yıkamıştı. Setteki kuaför saçlarını yapacaktı. O raporlara son kez göz atarken de makyöz makyajını yapardı. Park manzaralı devasa küvetinin içine girip birkaç dakika sıcak suyun içinde rahatlamaya çalıştı. Güne başlamak için enerjisini toplamak zorundaydı. Bu sakin ve huzurlu son anı sayılırdı, malum olduğu üzere bu gece uzun bir uçak yolculuğu onu bekliyordu.

Beşe çeyrek kala mutfağa gidip çay için ısıtıcıya su koydu. Sonra ön kapıya gidip gazeteleri aldı. işe gitmeden önce The New York Times ve Wall Street Journal gazetelerine mutlaka göz atardı. Ardından gece önemli bir şeyler olmuş mu diye internetteki son dakika haberlerini kontrol etti. Sabah haberlerinden önce bütün son dakika gelişmelerini bilmek isterdi. Gerçi bir şeyi kaçırırsa Mark, “Şunu gördün mü?” diyerek mutlaka ona hatırlatırdı. Kaliforniya Üniversitesi’ndeki silahlı saldırı haberi gazetede ön sayfadan girmişti, Pat Olden’ın hâlâ hayatta olduğu yazıyordu.

Gazetedeki habere göre Pat solunum cihazına bağlı bir şekilde yaşam mücadelesi veriyordu. Acaba yaşayacak mı, yaşarsa da nasıl bir hasar kalacak, diye merak etti. Kurşun öyle hayati bölgelerine isabet etmişti ki bunca zaman hayatta kalması bile büyük mucizeydi. Blaise birden karısının ve çocuklarının ne halde olduklarını düşündü. Dünkü silahlı saldırı, editörün seçtikleri bölümünde ele alacağı ana konu olacaktı. Ardından uzun uzun araştırdığı bir konuya, borsadaki ani yükselişe, ne anlama geldiğine ve fınansal piyasalardaki etkisine değinecekti. Tam buğday ekmeğin yapılmış tostundan bir parça alıp çayından içti. Sabahın bu kör saatinde başka bir şey yiyemezdi. işyerinde zengin bir kahvaltı ve çeşit çeşit meyve tabağı olurdu, ama Blaise onları da yemezdi.

Aşşağıdan Danielle Steel Neden Olmasın? e-Kitap indirebilirsiniz.| Neden Olmasın? PDF indir veya okuyabilirsin.

Neden Olmasın? PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir