her şey epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Nicola Yoon – Her Şey PDF İndir

Nicola Yoon – Her Şey PDF indir, Kitabın yazarı Nicola Yoon‘dir. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Sitemizden Nicola Yoon – Her Şey e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Her Şey
  • Yazar: Nicola Yoon, Funda Tatar (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Mart 2016
  • Sayfa sayısı: 344
  • Orijinal adı: Everything, Everything

Her Şey Kitabı Ön Okuma

“Annemin Bundtlarının özelliği pek de iyi olmamalarıdır. Tadı berbattır. Aslında yenecek gibi değildir, neredeyse taş gibidir. Aman aramızda kalsın.” Konuşmaya yeni bir ses daha eklendi. Bir kız sesi. Kız kardeşi? “Ne zaman taşınsak bir tane yapar ve bizden komşumuza götürmemizi ister.” “Ah, şey. Bu biraz sürpriz oldu. Çok hoş. Lütfen kendisine çok teşekkür ettiğimi söyleyin.” Bu Bundt kekin gerekli denetimlerden geçmiş olması mümkün değildi. Annemin onlara benimle ilgili gerçeği açığa çıkartmadan keki kabul edemeyeceğini söylemenin bir yolunu aradığını hissediyordum.

“Üzgünüm ama bunu kabul edemem.” Bir an şaşkın bir sessizlik oldu. Olly, duyduğuna inanamamış gibi, “Yani geri götürmemizi mi istiyorsunuz?” diye sordu. Kara, “Ama bu yaptığınız kabalık,” dedi. Bu hayal kırıldığını bekliyormuş gibi kızgın ve bıkkın bir ses tonuyla konuşmuştu. Annem tekrar, “Çok üzgünüm,” dedi. “Bu biraz karışık bir mesele. Gerçekten çok üzgünüm. Siz de anneniz de çok incesiniz. Lütfen teşekkürlerimi iletin.” Olly, annemin kapıyı kapatmasına fırsat vermeden oldukça yüksek bir sesle, “Kızınız evde mi?” diye sordu. “Belki bize çevreyi gezdirir diye umuyorduk.” Kalbim hızlandı; nabzımın kaburga kemiklerimde attığını hissediyordum. Az önce beni mi sormuştu? Daha önce tanımadığım hiç kimse beni görmeye gelmemişti. Annem, Carla ve öğretmenlerim dışında, dünya varlığımdan bile habersizdi. Aslında, çevrimiçi olarak vardım.

Internette arkadaşlarım ve Tumblr’da kitap eleştiri yazılarım vardı ama bu, yabancı genç çocukların elinde Bundt kekleriyle kapısına gelip ziyaret ettiği gerçek bir kişi olmakla aynı şey değildi. “Üzgünüm ama bunu yapamaz. Mahallemize hoş geldiniz ve tekrar teşekkürler.” Giriş kapısı kapandı; annemi beklemek için bir adım geri çekildim. Annem, filtreler yabancı havayı temizleyinceye kadar hava hücresinde kalmak zorundaydı. Bir dakika sonra eve geri girdi. Beni hemen fark etmedi. Gözleri kapalı ve başı hafifçe yana yatmış bir halde kıpırdamadan durdu.

Aşşağıdan Nicola Yoon – Her Şey e-Kitap indirebilirsiniz.| Her Şey pdf indir veya okuyabilirsin.

Nicola Yoon – Her Şey PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir