Ölüm Zamanı pdf indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Ölüm Zamanı PDF İndir

Ölüm Zamanı PDF İndir kitabı 2007 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 495 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise David Hewson´dır.

Ölüm Zamanı konusu ve kısa bir özet

“…Sara gözlerini açık tutmaya, gördüklerini iyice düşünmeye zorladı kendini. Stefano Rinaldi’nin serdiği, sağ elinin avuç içiyle, sanki satılık bir masa örtüsüymüş gibi düzelttiği şey, insan derisiydi. Biraz esmerleşmiş fakat açık bir tendi bu ve henüz yıkanmış gibi ıslaktı. Boyundan, cinsel organdan, bileklerden ve son olarak da, deriyi bir bütün olarak çıkarabilmek için omurgayla bacak arkalarından kabaca yarılmıştı. Sara, bunun bir kabus olmadığından emin olmak ve sadece bilmek adına o şeye dokunmamak için kendiyle savaştı… “

Sara Farnese sessiz Vatikan okuma odasında eski zamanlar hakkındaki yazılar üzerinde çalışırken, kilisenin yakınında vahşi bir cinayet işlenmişti. Ardından, delirmiş bir adam kanlı bir çanta ile Vatikan’a vardı ve aniden Sara’nın masasına doğru yürüdü. Sara’ya göstermek istediği şeyler vardı…

Çok geçmeden Sara, her biri bir Hıristiyan şehidinin ölümünü sembolize eden korkunç ve kurnaz bir cinayetler serisine içinden çıkamayacağı bir şekilde dâhil olmuştur.

Dedektifler Costa ve Rossi, katilin izini sürüp yakalamak için yardım etmek ve Sara’yı, karşılaşması muhtemel olan korkunç sondan korumak için olaya dâhil olmuşlardı.

“Şimdiye kadar okuduğumen olağanüstü macera romanı… Işıl ışıl parıldayan St Peter’s Meydanı’nını gözünüzün önüne getirebilirsiniz…”
Cape Times

“Hewson okuyucuyu merakta bırakıyor… Sonuna kadar süren aralıksız bir şüphe ile sinirlerinizi geriyor… “
Daily Telegraph

Adı : Ölüm Zamanı
Yazar : David Hewson
Baskı Tarihi : 2007
Sayfa Sayısı : 495
Kitabın Türü : Edebiyat, Roman
Orijinal Adı : A Season For The Dead
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Altın Bilek Yayınları

Ölüm Zamanı PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ölüm Zamanı PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Ölüm Zamanı PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir