Onun İçin Öl pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Onun İçin Öl PDF İndir

Onun İçin Öl PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 96 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, aşk ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Amy Plum´dır.

Onun İçin Öl konusu ve kısa bir özet

Uluslararası çok satan Benim İçin Öl üçlemesinin romantik ve ölüme meydan okuyan dünyasında geçen bu novellada en iyi arkadaşının sevgilisine âşık olan ölümsüz Fransız sanatçı Jules’un hikâyesini dinliyoruz.

Jules Marchenoir bir geri dönen, bir ölümsüz. Onun görevi, ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olan insanların hayatlarını kurtarmak. Bunun karşılığında ödediği bedelse çok ağır: binlerce kez tekrar tekrar yeniden ölmek.

Jules, hayatını bir asır boyunca Paris sokaklarında kızlarla flört ederek ve aşka zerre kadar önem vermeyerek geçirmiştir. Ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Kate Mercier’in, hayatını tamamen değiştireceğini hemen anlar. Kate onun gerçek aşkıdır.

Ne var ki Kate, Jules’un en yakın arkadaşı olan Vincent’e âşıktır. Jules belki de tekrar tekrar yaşadığı tüm hayatlar boyunca karşısına çıkan en zorlu kararı vermek zorundadır şimdi: Dostuna sadık mı kalmalı, yoksa uğruna ölmeye değer olan gerçek aşkı mı tercih etmeli…

Kitabın Adı Onun İçin Öl
Yazar : Amy Plum
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 96
Kitabın Türü : Edebiyat, aşk, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Akılçelen Kitaplar
Ülke : Türkiye

Onun İçin Öl PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Onun İçin Öl PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Onun İçin Öl PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir