otobüs aşkı epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Otobüs Aşkı PDF İndir

Otobüs Aşkı PDF indir, Kitabın yazarı girlisimpossible’dir. Wattpad üzerinde 167 bin kişi tarafından okunmuş bir kitaptır. Sitemizden Otobüs Aşkı e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Otobüs Aşkı
  • Yazar: girlisimpossible – Wattpad Yazarı
  • Sayfa sayısı: 145

Otobüs Aşkı Kitabı Ön Okuma

Sabah bağrışma olmadan uyanmak beni oldukça şaşırtmıştı.İlk defa kahvaltı etme isteği duyarak aşağı indim. Ne kadar bağrışma olmasada annem ve babam patlamaya hazır bombaymış gibi duruyordu. Kahvaltı etme isteğimin içine kuş sıçmıştı. İndiğim merdivenleri tekrar çıkarak odama girdim ve hazırlandım. Alışkanlıklar vazgeçilmezdir ilkesi koyarak evden çıktım. Bakkala gittim poğaça aldım ve otobüs bekledim.

Otobüs beklerken kendimi bir anda otobüste onunda olması için dua ederken buldum. Kendimi ciddi anlamda tokatlayarak müzik dinlemeye başladım. Tupac beni kendime getir dostum. Şarkı= yarısındayken otobüs geldi.Parayı uzatıp arka beşliye oturdum.Rutin işlemler berbat bir hayata sahiptim.Çocuk karşısında Tupac bile etki etmiyordu.

Gözüm yine ondaydı.Birinin beni dürtümesiyle gözlerimi çekebildim. ” Seviyosum demi gız.” dedi yaşlı teyze. ” Ben mi?”dedim şaşkınlıkla. ” Yok ninem.”Cık cık günümüz çocukları bu kadar salak olmak zorundamı diyede mırıldandı. ” Bir ben kimseyi sevmiyorum, sevemem.İkincisi beni torununuzla karıştırmayın. Üçüncüsü nineniz ölmedi mi sıra sizde gibi de” dedim ve ayağa fırladım. Dayak yemek istemiyordum. Ama inerken kıçıma elindeki gazeteyi geçirmişti bile.Terbiyesiz diye bağırmayı da ihmal etmedi. E yalanmı canım.Hem ne demişler yaş yetmiş iş bitmiş.Saçma salak düşüncelere dalmışken okula gelmiş birde birine çarpmıştım. ” Önüne baksana be gerizekalı.” diye cırlamasından kim olduğu anlaşılıyordu. ‘Yavşak Şevval’Bunu bir ben demiyorum. Kızın lakabı o.Herkes onu böyle bilir. ” İşine bak.” dedim. ” Bak kızım ayağımın altına almıyim seni.

Aşşağıdan Wattpad Otobüs Aşkı e-Kitap indirebilirsiniz.|Otobüs Aşkı pdf indir veya okuyabilirsin.

Otobüs Aşkı PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir