Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Pariste Balayı PDF İndir

Pariste Balayı PDF indir, Kitabın yazarı Jojo Moyes’dir. Kitap 2014 yılında basılmıştır. Kitabın Türkçe’ye Solina Silahlı’dır. Sitemizden Pariste Balayı e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Paris’te Balayı
  • Yazar: Jojo Moyes, Solina Silahlı (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Temmuz 2014
  • Sayfa sayısı: 144

Paris’te Balayı Kitabı Ön Okuma

“Bar Tripoli’ye gitmeyelim ‘ “Hayır:’ İriyarı bir adam olmasına karşın Edouard Ldevre bazen cezalandırılacağını öğrenen küçük bir çocuk gibi davranabiliyordu. Acı dolu bir ifadeyle bana bakıp yanaklarını şişirdi. “Lütfen bu gece olmasın Sophie. Başka bir yere gidip yemek yiyelim. Maddi endişeden uzak bir akşam geçirelim. Daha yeni evlendik! Bu bizim lune de Elini kayıtsızca bar tabelasına doğru savurdu.

Katlayıp paltomun cebine koyduğum faturaları ona gösterdim. “Sevgili kocacığım, maddi endişeden uzak bir akşam geçiremeyiz. Çünkü yemek yiyecek paramız bile yok.” “Ama Galerie Duchamps’tan gelen…” “Kiraya verdik. Yazdan beri ödeme yapamıyorduk, unuttun mu?” “Peki kavanozdaki para?” iki gün önce herkese kahvaltı ısmarladığında Ma Bourgogne’a verdik?” “O düğün kahvaltısıydı! İnsanlara Paris’e döndüğümüzü bir vesileyle bildirmek istedim?” Edouard bir süre düşündü.

“Mavi pantolonumdaki paraya ne oldu?” “Dün gece harcadık?” Edouard ceplerini kontrol etti ve yalnızca tütün kesesini buldu. Öyle hüzünlü bakıyordu ki neredeyse gülecektim. “Cesaretini topla Edouard. O kadar da kötü olmayacak istersen gidip arkadaşlarından borçlarını ödemelerini isteyebilirim. Senin karışman gerekmiyor. Bir kadını reddedebileceklerini sanmıyorum?” “Sonra gidecek miyiz?” “Evet gideceğiz.” Uzanıp yanağına bir öpücük kon-durdum. “Ve gidip bir şeyler yiyeceğiz.”

Aşşağıdan Jojo Moyes Paris’te Balayı e-Kitap indirebilirsiniz.| Paris’te Balayı PDF indir veya okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir