Sana Soyundum pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sana Soyundum PDF ve EPUB İndir

Sana Soyundum PDF ve EPUB İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 380 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın Sylvia Day´dır. Sana Soyundum kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 21,53 TL´dir.

Sana Soyundum konusu ve kısa bir özet

nihayet zamanlar yayınevlerince popüler olarak piyasa sürülen bir tür. Evvela akımı başlatan Grinin Elli Tonu ile kıyaslamak gerekirse ortak noktaları epey fazla. Varlıklı ve yakışıklı bir Amel adamı Gideon Cross ile New York’a Yepyeni taşınmış, Yepyeni işe başlamış, Varlıklı ve popüler bir ailenin kızı olan Eva arasındaki ilişkiler ve entrikalar. fazla minicik bir detay her iki Ira de sıkıntılı -psikolojik ve geçmişte Fena olaylar yaşamışlar – o yüzden kitapta Benlik bölünmesi yaşamak gayet normal. anne karakterleri garipsedim, Daimi Diğer kitaplarla kıyasladım umumi olarak fakat İlave bir Ayraç açacak olursak kadını bir obje olarak görmeyen , efendi- köle ilişkisi barındırmayan bir kafa Ira vardı ki bu da sevindirici 🙂 Keyifli okumalar…

Adı : Sana Soyundum
Yazar : Sylvia Day
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 380
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Bared To You
Dil: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Sana Soyundum PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sana Soyundum PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR

Sana Soyundum PDF ve EPUB İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir