Sana Teslim Oldum pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sana Teslim Oldum PDF İndir

Sana Teslim Oldum PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 424 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, aşk ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Anna Campbell´dır.

Sana Teslim Oldum konusu ve kısa bir özet

Kolay zaferlerden, boş zevklerden bıkıp usanmış tecrübeli bir çapkın olan Ashcroft Kontu Tarquin Vale’nin içgüdüleri, karşısına aniden çıkıveren taşralı dul Diana Carrick’e karşı dikkatli olmasını söyler. Fakat kadın utanmaz ısrarcılığıyla, yakışıklı ve günahkâr lordu tamamen gafil avlar. Enfes bir kadındır ve tüm baştan çıkarıcılığıyla lorda sevgilisi olmak istediğini söylemiştir! Ancak Ashcroft’un ilgisini asıl çeken, Diana’nın cüreti ya da güzelliği değil, yüzündeki şehvetli maskesinin ardında hissettiği masumiyetidir.


Sona erdiğinde kendisini özgür kılacak bu baştan çıkarma serüvenine büyük bir kararlılıkla atılan Diana, gözlerini çapkınlıklarıyla nam salmış Ashcroft Kontu’nun üzerine diker; bu esrarengiz hovardanın, şeytani bir günahkârlık dışında herhangi bir özelliği olabileceğini aklının ucundan bile geçirmez. Fakat yakışıklı asilzadenin dudakları büyüleyici, parmakları sarhoş edicidir Hatta ne pahasına olursa olsun saklaması gereken o tehlikeli sır bile Diana’yı Ashcroft’un karanlık cazibesinden koruyamaz.

Ne yaptıklarını bilmeseler de büyük bir coşku içerisinde ateşle oynamaya başlamışlardır. Artık fitil ateşlenmiştir ve hiçbir kaçış yoktur Teslim olmak dışında!

Kitabın Adı Sana Teslim Oldum
Yazar : Anna Campbell
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 424
Kitabın Türü : Edebiyataşk, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Epsilon Yayınları
Ülke : Türkiye

Sana Teslim Oldum PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Sana Teslim Oldum PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir