agapi ekitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sarah Jio Agapi (Ölümsüz Aşk) PDF İndir

Agapi (Ölümsüz Aşk) PDF indir, Kitabın yazarı Sarah Jio’dur. Kitabın Türkçe çevirisini Fatma Zeynep Öztürk yapmıştır. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Sitemizden Agapi (Ölümsüz Aşk) e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Agapi
  • Yazar: Sarah Jio, Fatma Zeynep Öztürk (Çevirmen)
  • Alt başlık: Ölümsüz Aşk
  • Baskı tarihi: 5 Eylül 2017
  • Sayfa sayısı: 344
  • Orijinal adı: The Look of Love

Agapi (Ölümsüz Aşk) Kitabı Ön Okuma

jack ve Ellie Noel sabahı çoğu çocuğun yaptığı gibi anne ve babalarını ölçüsüz bir coşkuyla uyandırdı. Elaine yatağın üstünde zıplayan çocukla derin uykusundan uyandı. Göğsüne dayanmış bir diz vardı ve bir çift küçük el yanaklarına hafifçe vuruyordu. Elaine gözlerini açtı ve inlememek için elinden geleni yaptı. Güneş daha kendini göstermemişti. Fırında uzun bir günden sonra hediyeleri paketlemek için gece ikiye kadar uyumamıştı. Ama bugün Noel sabahıydı. Herkes Noel sabahı kuralları çocukların belirlediğini bilirdi. Mutfakta bir yerde, üstünde adı yazan bir bardakta duble Americano yapan bir makine çalışıyordu. Esnedi ve kocasına döndü. Gülümseyerek, “İşte başlıyoruz,” diye fısıldadı.

İkisi çocuklarının peşinden aşağı kara indi. Elaine yine şaşırıp kalmıştı. Tıpkı ailenin bir arada olduğu o sessiz anlarda, pazar günü kahvaltı sofrasında veya bir salı gecesi çocuklar yatmadan, birlikte dişlerini fırçalamadan önce, hayatının ne kadar mükemmel göründüğüne hayret ediyordu. Mükemmel bir Amerikan ailesi olarak bir fotoğrafa veya kartpostala poz verebilirlerdi. Hani şu dergide gördükleriniz var ya. Babanın bir polo tişört giydiği ve kolunu eşinin beline doladığı, karısının dar bir elbise ve topuklularla tasasız göründüğü, sırma saçlı iki çocuklarının yüz ifadeleriyle gülümsediği fotoğraflar. O anda, kocasının ve iki çocuğunun merdivenden inişini izlerken, her şeyi dışarıdan izliyormuş gibi hissettiren duygunun altında ezildi. Birdenbire yabancılaşmıştı. Sanki dışarıdaki yedi sekiz santimlik karın içinde dikiliyor, eldiveniyle camdaki buğuyu siliyor ve harika bir ev, harika bir dünyadaki harika bir ailenin hayatına bakıyordu. Ama Elaine kendini hiç de harika hissetmiyordu ve bu uzun zamandır böyleydi.

Matthew, “Geliyor musun, Laney?” diye sordu. Merdivenin basamağında hareketsiz duran Elaine, o halinden sıyrıldı ve başını salladı. Hemen, “Evet,” dedi. “Çoraplarla başlasınlar. Ben biraz kahve yapacağım.”

Aşşağıdan Sarah Jio Agapi (Ölümsüz Aşk) e-Kitap indirebilirsiniz.| Agapi (Ölümsüz Aşk) PDF indir veya okuyabilirsin.

Sarah Jio Agapi (Ölümsüz Aşk) PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir