Sen Benim Diğer Yarımsın epub indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sen Benim Diğer Yarımsın PDF İndir

Sen Benim Diğer Yarımsın PDF indir, Kitabın yazarı Miranda Dickinson’dur. Kitabın Türkçe çevirisini Handan Sağlanmak yapmıştır. Kitap 2014 yılında basılmıştır. Sitemizden Sen Benim Diğer Yarımsın e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Sen Benim Diğer Yarımsın
  • Yazar: Holly Bourne, Handan Sağlanmak (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Şubat 2014
  • Sayfa sayısı: 536
  • Orijinal adı: Soulmates

Sen Benim Diğer Yarımsın Kitabı Ön Okuma

Grup konserleri gecesi, gerçekte olduğundan çok daha heyecan verici gelirdi kulağa. Her hafta sonu yerel grupların çaldığı, şehir merkezindeki köhne bir kulüptü aslında. Kulübün sahibi, dans pistini doldurmak için aksi takdirde boş kalırdı- grupların tüm hayranlarını ve arkadaşlarını buraya getirmeleri karşılığında, herkesin on sekiz yaş al-tında olmasını bile görmezden gelebilirdi. Biz de Ruth’un göğüslerinin çıkıp kapıdaki fedailerin dikkatini dağıtmayı başardığından beri oraya gidiyorduk. Kulüp girişine vardığımızda hava iyice kararmıştı. “Ah olamaz,” dedi Lizzie. “Sıra var. Herkes şu fit gitaristi duymuş olmalı.

“Gerçekten de kulübün köşesine kadar uzanan bir sıra vardı. Heyecanlı gruplar hâlinde toplanan kızlar, sessizlik içinde çevrelerindeki diğer kadınları derecelendiriyorlardı. Dördümüz sıranın sonuna geçerken, diğerleri de bizi ve Ruth’un cesur göğüs dekoltesini izliyorlardı. Ruth sırıtarak omuzlarını daha da dikleştirdi. “Sanırım kaynak yapmalıydık.” “Gerek yok,” dedi Amanda. “Zaten hızlı ilerliyor.” Rııth alaycı bir öfkeyle ayağını birden yere vurdu. “Ama önümüzdeki tüm bu kızlar fit gitarist çocuğu benden önce görecek.” Gülümsedim. “Hadi ama. Eminim o kadar da fit değildir. Hatta son derece sıradan olduğuna ve kızların da sadece sahnede gitar çaldığı için onu böyle algıladığına eminim.”

Lizzie derin bir iç çekti. “Sadece biraz hayal kurabilir mi-sin?” diye başladı. “Bir müzisyenle çıkmak ne güzel olurdu.” Diğer ikisi de onunla beraber iç geçirdiler. “Büyük bir kalabalığın içinde, çevrendeki herkesin erkek arkadaşına taptığını ve onu eve götürecek kişinin sen olduğunu bir hayal etsene,” dedi Ruth. “Ya da bir aşk şarkısı söylemek için akustik gitarını çıkardığını ve şarkının aslında sana yazıldığını bildiğini düşün,” diye ekledi Lizzie.

Aşşağıdan Holly Bourne Sen Benim Diğer Yarımsın e-Kitap indirebilirsiniz.| Sen Benim Diğer Yarımsın PDF indir veya okuyabilirsin.

Sen Benim Diğer Yarımsın PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir