Senin Suçun Değil pdf indir
Kişisel Gelişim PDF İndir,  Psikoloji ekitap

Senin Suçun Değil PDF İndir

Senin Suçun Değil PDF indir, Kitabın yazarı Beyhan Budak’dır. Kitap 2020 yılında basılmıştır. D&R mağazasında 16,25 TL’den satılmaktadır. Sitemizden Senin Suçun Değil e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Psikoloji ve Kişisel Gelişim kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Senin Suçun Değil
  • Yazar: Beyhan Budak
  • Baskı tarihi: Mart 2020
  • Sayfa sayısı: 236

Senin Suçun Değil Kitabı Hakkında

Hayatındaki sorunları düşün; değersizlik duygun, sana zarar veren ilişkilerinden vazgeçemeyişin, başarısızlıkların, aynı hataları tekrar tekrar yapışın, başkalarına şefkatle yaklaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan öfke ve hatta kıskançlıkların…
Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle hissetmene neden oluyor. Kendini suçlamayı bırak, bu işleri daha kötü hale getirmekten başka bir işe yaramaz.

Bu kitapla birlikte geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine doğduğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini süreceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, saygı ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba davranışlarının nasıl yıkıma yol açtığını görecek; bazen önemsiz sanılan küçük bir travmanın uzun vadeli etkilerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe hafifleyeceksin.

Bu kitap sana mucizeler vaat etmiyor, hiçbir şey mükemmel olmayacak, ancak şu anki halinden daha iyi hissetmen kesinlikle mümkün. Beraber yürüyeceğimiz yolun amacı bu.
Kendine bu şansı vermelisin…

Beyhan Budak Senin Suçun Değil kitabını pdf olarak indirmek için yorum kısmına mail adresinizi ve kitap hakkında bir yorum bırakmanızı istiyorum, mail adresinize kitap gönderilecektir.

Senin Suçun Değil PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

70 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir