sensiz olmaz epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sensiz Olmaz PDF İndir

Sensiz Olmaz PDF indir, Kitabın yazarı Susan Elizabeth Philips’dir. Kitap 2013 yılında basılmıştır. Türkçe çevirisini Gizem Onat yapmıştır. Sitemizden Sensiz Olmaz e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Sensiz Olmaz
  • Yazar: Susan Elizabeth Phillips, Gizem Onat (Çevirmen)
  • Alt başlık: Chicago Stars Serisi 3
  • Baskı tarihi: Şubat 2013
  • Sayfa sayısı: 400

Sensiz Olmaz Kitabı Ön Okuma

Ne yapmıştı? Jane Darlington’ın midesi Jodie Pulanski’rtin onu o gece Cal Bonner’m evine götürmesi için tanıştıracağı futbol oyuncusuyla buluşmak üzere götürmüş olduğu Zebras’ın tuvaletinde tersine dönüvermişti. Lavaboların başmda sohbet etmekte olan kadınları görmezden gelerek ilk kabine yöneldi, kapıyı kilitledi ve yanağını serin metal bölmeye yasladı Jodie kapısında belirip hayatını ters yüz edeli sadece on gün mü olmuştu? Bunu kabul etmesine nasıl bir delilik anı sebep olmuştu? Yıllar boyunca son derece düzenli bir düşünce tarzına sahip olduktan sonra böylesine bir pervasızlığı yapmasına ne sebep olmuştu?

Artık çok geçti, lise öğrencilerinin yaptığı hataya düşmüş ve iki numaralı termodinamik kuralım unutmuştu: düzen düzensizliğe, düzensizlik kaosa dönüşür. Belki de bu bir gerilemeydi. Genç bir kızken hep bir yerleri sıyrılırdı. Annesi doğumundan birkaç ay sonra ölmüştü, soğuk ve içine kapanık babası tarafından yetiştirilmişti ve sadece yanlış bir şeyler yaptığında dikkatini çekebilmişti. Onun bu yaklaşımı Jane’in okulda sıkılmasıyla birleşince iş okul müdürünün evinin yerel bir müteahhit tarafından parlak bir pembeye boyanmasına kadar varmıştı. Bu anı ona hâlâ büyük bir tatmin veriyordu. Adam çocuklardan nefret eden bir sadistti ve bunu fazlasıyla hak etmişti. Şans eseri olarak bu olay okul yöneticilerinin ondaki dehayı görmesini sağlamış ve onu sistem içinde daha hızlı ilerlemeye zorlamışlardı, böylelikle yaramazlığa vakti kalmayacaktı. Kendini günden güne daha da ağırlaşan çalışmalara vermiş ve ona ucube olarak bakan akran grubuna kapatmıştı. Bazen o haşarı ve isyankâr çocuğu bugünkü akademik kariyer sahibi kadından çok daha fazla sevdiğini düşünüyordu ama bunu da farklı doğmuş olmanın getirdiği bedellerden biri olarak kabullenmeyi öğrenmişti.

Görünüşe göre bu isyankâr çocuk hâlâ yaşıyordu. Ya da durum basit bir şekilde kader olarak adlandırılabilirdi. Mistik işaretlere pek tamah etmezdi ama Cal Bonner’m doğum gününün en doğurgan olduğu günlere rastlıyor olması da pek göz ardı edilebilir bir durum değildi. Cesaretini kaybetmeden önce telefonunu açmış ve Jodie Pulanski’yi arayarak ona bu işi yapacağını söylemişti. Yarın bu saatlerde hamile kalmış olabilirdi. Uzak bir ihtimaldi, bu doğruydu ama regl döngüsü hayatı boyunca son derece düzgün olmuştu ve bu çocuğu çok istiyordu. Bazıları bencil olduğunu düşünebilirdi ama bebek özlemi kendini bencil hissetmesine sebep olmuyordu. Tam tersine kendini iyi hissettiriyordu. İnsanlar Jane’i saygı duyulması hatta korkulması gereken bir insan olarak görüyorlardı. Zekâsını istiyorlardı ama kimse en çok paylaşmak istediği yanını, sevme kapasitesini fark etmiyordu. Babası da Craig de bunu istememişti.

Aşşağıdan Susan Elizabeth Phillips Sensiz Olmaz e-Kitap indirebilirsiniz.| Sensiz Olmaz PDF indir veya okuyabilirsin.

Sensiz Olmaz PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir