Sevgili Bay Daniels pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sevgili Bay Daniels PDF İndir

Sevgili Bay Daniels PDF indir, Kitabın yazarı Brittaniny C. Cherry’dir. Türkçeye çevirisini Gökçe Çiçek Çetin yapmıştır. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Sitemizden Sevgili Bay Daniels e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Sevgili Bay Daniels
  • Yazar: Brittainy C. Cherry, Gökçe Çiçek Çetin (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Ağustos 2017
  • Sayfa sayısı: 328
  • Orijinal adı: Loving Mr. Daniels

Sevgili Bay Daniels Kitabı Ön Okuma

Henry’nin 1998 model sarı, paslanmış kamyonetinin motoru, Amtrak istasyonuna park ederken sanki patlayacakmış gibi kükrüyordu. İstasyon, seyahat eden aileler ile birbirlerine sarılan, gülen ve ağlayan insanlarla doluydu. İnsanlar iletişim sanatına balıklama dalarken hiç zorlanmıyorlardı. Fakat bütün bunları görmek beni rahatsız ediyordu. Kucağımda Gabby’nin tahta kutusuyla birlikte, bavulumun üzerinde oturuyordum. Parmaklarımı saçlarımda gezdirirken dünyanın geri kalanının sürekli peşinde olduğu ilişkilerden birini kurmaktan kaçmabileceğimi umdum.

Üzerimdeki diz üstü siyah elbisenin içinde erimiştim ve Wisconsin gecelerinin sıcaklığı tatsız bir şekilde bacaklarımın altına süzülüyordu. Gecenin bu saatinde kıçımdan ter damlıyordu ama Henry’nin gelip beni alması için bir saatten fazla beklemek zorunda kalacağım hiç aklıma gelmemişti. Bunu tahmin etmeliydim ama ne yazık ki edememiştim. Bazen yaşadıklarımdan ders çıkarmayı ne zaman başaracağımı merak ediyordum. Henry’nin kaldırıma yaklaşmasını bekledim. Ön tekerleği boş bir su şişesini ezdi. Plastik şişenin tekerleğin basıncı altmda çatırdamasmı ve kapağın patlayarak kaldırıma, oradan da ayaklarımın dibine fırlamasını seyrettim. Annemin on altıncı doğum günümde hediye ettiği eski model çiçekli bavulumun üstünden kalktım ve bavulun düğmesine basıp sapını yakalayarak onu kamyonete doğru çekmeye başladım.

Üf, bu araba bu kadar gürültü çıkarmak zorunda mı? Henry arabadan atladı ve beni karşılamak için ön tarafa doğru yürüdü. Orman yeşili tişörtü kemerli kot pantolonunun içine yarıya kadar sıkıştırılmıştı. Sol ayakkabısının bağcıkları çözülmüştü ve sakalındaki hafif tütün kokusunu alabiliyordum ama bunların dışında, gayet iyi görünüyordu. Bir anlığına bana sarılarak etrafımızdaki diğer insanların kurdukları iletişime duyduğu hasreti giderme fikriyle bocaladı fakat benim usulca gerilemem karşısında fikrini değiştirdi. Dudaklarının arasından bir kıkırdama duyuldu. “Kim trene binerken bir elbiseyle topuklu ayakkabı giyer ki?” “Bunlar Gabby’nin en sevdiği giysilerdi.”

Aşşağıdan Brittainy C. Cherry Sevgili Bay Daniels e-Kitap indirebilirsiniz.| Sevgili Bay Daniels PDF indir veya okuyabilirsin.

Sevgili Bay Daniels PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir