Sıfır Kilometre pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sıfır Kilometre PDF İndir

Sıfır Kilometre PDF indir, Kitabın yazarı Beyza Alkoç’dur. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Sitemizden Sıfır Kilometre e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Sıfır Kilometre
  • Yazar: Beyza Alkoç
  • Alt başlık: 3391 Kilometre #1
  • Baskı tarihi: 15 Temmuz 2019
  • Sayfa sayısı: 360

Sıfır Kilometre Kitabı Giriş

Birbirimizi uzaktan uzağa sevmek bir göldü, biz de o göle atlayan iki balıktık. O ufacık gölün içerisinde birbirimizi bulduk ve hiç kaybetmeyiz sandık. Oysa hiçbir şey sandığımız kadar kolay olmadı. Yan yana olmak koskoca bir denizdi ve biz bu denizde birbirimizi kaybettik.

Binlerce kilometreyi aştık, birbirimize geldik. Oysa şimdi her zamankinden zor bir savaş bekliyor bizi, buram buram hissediyorum bunu. Sonra kulaklığımı takıyorum, telefonumu atıyorum cebime, kendi kendime fısıldamaya başlıyorum içimden… Işıklar sana evinin yolunu gösterecek…
Bir kez daha tekrar ediyorum: Işıklar sana evinin yolunu gösterecek…
Sonra bir kez daha… Işıklar sana evinin yolunu gösterecek… Ben İzmir ve bu benim evimi bulma hikâyem. İzmir ve Egenin ışıklarla dolu karanlık dünyalarının hikâyesi devam ediyor… Üstelik aralarındaki mesafe artık sıfır kilometre! Işıklarınızı yeniden yakmaya geliyoruz, hazır mısınız?

Tüm bu belirsizliklerin ortasında emin olduğum bir şey vardı, o buradaydı ve artık yıldızlarla doluydu üstümüzü kaplayan bu gökyüzü… Her ne olursa olsun, her nasıl olursa olsun.

Beyza Alkoç Sıfır Kilometre kitabını pdf olarak indirmek için yorum kısmına mail adresinizi ve kitap hakkında bir yorum bırakmanızı istiyorum, mail adresinize kitap gönderilecektir.

Sıfır Kilometre PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

62 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir