sınırsız pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sınırsız PDF İndir

Sınırsız PDF indir, Kitabın yazarı Beyza Alkoç’dur. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Sitemizden Sınırsız e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Sınırsız
  • Yazar: Beyza Alkoç
  • Baskı tarihi: 12 Ocak 2016
  • Sayfa sayısı: 336

Sınırsız Kitabı Hakkında Bilgi

Sınırları olmayan, hayatını sadece eğlenmek için yaşayan, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan genç bir adam. Hayatı sınırlardan oluşan, hayalleri olan, kaybedecek çok şeyi olan genç bir kız. Bu iki insanı bir araya getirsek, aralarındaki tüm sınır çizgilerini silsek… ortaya nasıl bir hayat çıkardı? Beyza Alkoç’un Sınırsız kitabındaki konuya gelecek olursak Ahmet beyin oğluna sorumluluk yüklemek için zorla muhtaç bir kızla evlendirmek istemesi ile başlar.

Her ne kadar oğlu başta kabul etmese de Ahmet bey Cihan’ı para kaynağını kesmekle tehdit edince çaresiz kabul edecektir. Evlendirildiği kız ise Denizdir.

Deniz küçük yaşta anne ve babası tarafından terk edilen ve çocuk esirgeme kurumunda büyüyen bir kızdır. Şimdilerde ise göğüs kanseri olan masum kız.

Sınırsız, kitabını okuduğunuzda emimin ki hiç biriniz Deniz’in yerinde olmak isteyeceksinizdir. Hastalığının tedavisi için çaresiz bir şekilde Ahmet bey tarafından gelen teklifi kabul edecektir.

Cihan ile evlenen Deniz’in ilk zamanları çok zor geçecektir. Akıcı bir anlatımı olan bu kitabı okuyan herkes kimi zaman duygulanacak kimi yerde de güldürecektir.

Beyza Alkoç Sınırsız kitabını pdf olarak indirmek için yorum kısmına mail adresinizi ve kitap hakkında bir yorum bırakmanızı istiyorum, mail adresinize kitap gönderilecektir.

Sınırsız PDF İndir

201 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir