Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sıradan Bir Gün PDF İndir

Sıradan Bir Gün PDF indir kitabı 2018 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 184 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı Yekta Kopan´dır.

Sıradan Bir Gün Kitap

Sıradan Bir Gün PDF İndir, Orhan Mercan´ı düşünmek iyi geliyordu bana.Yazamadığım romanın kahramanına sığınabildiğim zamanlarda ruhum hızır buluyordu.Onun, zihnimin derinlerinde bir yerde gezinmesiyle mutlu oluyordum.Böyle bir roman yazma düşüncesi bu parkta düşmüştü aklıma.

Daha net söylemem gerekirse parkın girişindeki eski çay bahçesinde.Büyük bir hevesle defterimi açıp sayfalarca not almıştım.Yıllar geçtikçe o defter doldu.Sonra başka bir defter, bir defter daha.Orhan Mercan, hikayesinin anlatılacağı günü sabırla bekliyordu bir köşede.

Patronlara yaranmak, iktidara sevimli gözükmek, iki kuruş fazla kazanmak hırsıyla yaptığı yalan haberlerle bir türlü yüzleşemeyen Orhan Mercan´ı anlatmaya nereden başlayacağımı bulamamıştım uzun süre.Karakteri zayıfladıkça bedeni değişmeye başlayan Orhan´a en sert aynayı kim tutabilirdi? Bu kadar ünlü bir gazetecinin ve ekibinin fizyolojik değişikliğinin nedenlerini kim anlayabilirdi?

Sıradan Bir Gün E Kitap İndir

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Sıradan Bir Gün PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir