Siyah kar epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Siyah Kar PDF İndir

Siyah Kar PDF indir, Kitabın yazarı Juliette Sobanet’dir. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Türkçeye çevirisini Solina Silahlı yapmıştır. Sitemizden Siyah Kar e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Siyah Kar
  • Yazar: Juliette Sobanet, Solina Silahlı (Çevirmen)
  • Alt başlık: Paris Time Travel Serisi 1
  • Baskı tarihi: Ocak 2016
  • Sayfa sayısı: 282
  • Orijinal adı: Midnight Train to Paris!

Siyah Kar Kitabı Ön Okuma

Samuelle emniyet kemerlerimizi takarken küçük, lüks jet uçağı yüksek sesle uğuldamaya başladı. “Telefonumu geri almalıyım,” dedim ona. “Kalkmadan önce önemli bir arama yapmam gerekiyor.” Samuel cebine uzanıp iPhone’umu çıkardı. “İşyerini arayacaksan lütfen editörüne çenesini tutmasını söyle.” “Elimden geleni yaparım. Ama eğer haber yarın yayım-lanırsa kız kardeşimin kaybolduğunu onun yanında söyleyenin sen olduğunu da hatırla lütfen.” “Söyledim çünkü sen tanıdığım en inatçı kadınsın ve durumun ciddiyetini anlatmadığım takdirde o odadan çıkma-yacağını biliyordum.” Samuel haklıydı ama ona haklı olma sevincini yaşatmak yerine gözlerimi devirdim ve telefonu elinden kaptım. Ekranı onun göremeyeceği bir açıya eğip patronumdan gelen üç cevapsız aramayı es geçerek iş arkadaşım Liz Martinez’e bir mesaj yazdım.

Plan B’yi uyguluyoruz. Dosyalarımın yerini biliyorsun. Üç Numaralı Kardeş saat üçte ifade verecek. Seni bulmasun söyleyeceğim. Benden sonra güvendiği tek kişi ise Memur Reynolds ‘in gelip onu hemen korumaya sağla. Natalie ye senin de bu işten haberdar olduğunu söyleyeceğim. Sekiz saat sonra haberleşiriz. Bu artık senin ha: Sonra Natalie’ye bir mesaj attım. Aileyi bir durumdan ötürü gitmeli: gerekiyor Ltiffe bugün ofiste duyduklarını kimseye söyleme. Sana yeterince önemli bir haber bırakıyorum, dolayısıyla ailemle uğraşma. Bir konuda daha yalan söyledim: Liz Martiner de Williams hikâyesinde benimle birlikte. Yokluğumda konuyla o ilgilenecek. Raporum Liz de var ve tek ihtiyacımız 01,217 Üç Numaralı Kardeş’in ifadesinin kaydedilmesi. Haber bu gece yayımlanmadı. Pişman olmayacakksın.

Otuz saniye geçmeden telefonum Natalie’nin yanıtıyla titreşti. Bu kız umarım gelin yoksa hikâye burada biten Chainbord. Senin kariyerin de tabii. Natalie’nin ailemin yaşadığı sıkıntıyla ilgilenmemesini ve beni işten atma hevesini yalancılardan nefret etmesine bağlıyordum. Öte yandan şu anda şiddetli fırtına küçük özel uçağımızı sarsarken yalancı benliğimden, ikimize yetecek kadar nefret ettiğimi hissediyordum. Natalie’nin tehdidini zihnimden uzaklaştırıp kardeş’in bana verdiği numarayı çevirdim ve ona ulaşabilmeyi diledim.

Aşşağıdan Juliette Sobanet Siyah Kar e-Kitap indirebilirsiniz.| Siyah Kar PDF indir veya okuyabilirsin.

Siyah Kar PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir