Son Mektup epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Polisiye PDF Kitap İndir

Son Mektup PDF İndir

Son Mektup PDF indir, Kitabın yazarı Nancy C. Johnson’dur. Türkçe çevirsini Enver Günsel yapmıştır. Kitap toplam 408 sayfadır. Sitemizden Son Mektup e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Polisiye ve Aşk kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Son Mektup
  • Yazar: Nancy C. Johnson, Enver Günsel (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Haziran 2011
  • Sayfa sayısı: 408

Son Mektup Kitabı Ön Okuma

Kırmızı lambanın yumuşak ışığı önümdeki tepsiyi hafifçe aydınlatırken, karanlık odada karşımda dizili duran bir sıra polietilen amber şişenin önünde durdum. Eğriliğin içinde duran en son sekiz onluğu hafifçe oynattım ve gizlendiği yerden çıkan bir hayalet gibi hafifçe görünmeye başlayan resme baktım. Bu renksiz fotoğraf en son çektiklerimden biriydi. Kanyon kenarında yürüyüş yaparken birçok manzara fotoğrafı çekmiştim. Şimdi onların banyosunu yapıyor ve net re-simler olmaları için dua ediyordum. Resim ortaya çıkarken, güneşte parlayan kayalar arasından köpürdeyerek akan dere ve kenarda, eğilmiş dereden su içmekte olan ayıyı gölgeleriyle gözlerden saklayan çam ağaçları da görünmeye başladı. Banyo ettiğim fotoğrafı kuruması için ipe asarken, stüdyo telefonu çaldı. Otomatik cevap sistemi devreye girip cevap verdi, arayan bir kadındı, ama sesi tanıyamadım.

Çok acıkmıştım ve arayanı da merak etmiştim, karanlık odada işimi bitirip dışarıya çıktım ve telefona gidip mesaj düğmesine bastım. Arayan kadın, “Umarım doğru numarayı aradım,” diyordu. “Bu eski defterdeki adres ve telefonlar oldukça silik, zor okunuyor. Ben Stockard yolunda oturuyorum, benim evimin yanındaki evin sahibi Gvvyn Sanders’i arıyordum. Dün akşam evdeki bir hareketlilik dikkatimi çekti, bazı çocuklar vardı evde, ama ışıklar yanmıyordu, karanlıktı ev, ben de şüphelendiğimden sizi aradım. Çocuklar ağaçlara, çalıların üstüne tuvalet kağıtları attılar, sonra da eve başka şeyler attıklarını gördüm. Umarım bir zarar vermemişlerdir. Onları kovalama-yı düşündüm ama gördüğüm kişiler, Halloween için gelen küçük çocuklardan değildi. Yetişkine benzediklerinden ürk-tüm ve gidemedim. Tam polisi aramayı düşünüyordum ki o sırada gözden kayboldular, gitmişlerdi. Çünkü o sırada sanırım biri onlara doğru bir fener tutmuştu, onlar da bunu görünce korkup kaçtılar. İşte o yüzden…” Otomatik cevap sistemi kadının konuşmasını orada kesmişti.

Hemen telefon defterimi aldım ve komşu Louise Carmichael’ın telefon numarasını buldum. Kadın hemen açtı telefonu. “İyi günler Bayan Carmichael,” dedim, “mesajınız’ aldım, ben Gwin Sanders.” “Oh, Bayan Sanders, aradığınıza çok sevindim. Doğru numarayı arayıp aramadığımdan emin değildim ve sanırım numaranız telefon rehberinde de yok.” “Hayır, yok. Biraz sonra oraya geleceğim, eğer araba yolunda kırmızı bir jeep görürseniz telaşlanmayın, benim arabamdır. Gün ışığında normal görünüyor mu ev? Yani oraya sabahleyin baktınız mı acaba?” “Oh, elbette baktım. Ağaç dallarında bez parçalan asılı duruyor, kırılan cam filan yoktu, ama buradan iyi görünmüyor tabii orası. Belki de polise haber vermeliydim, ama Halloween olduğu için önce bir anormallik göremedim tabii… Evet, şey… Aslında polisi çağırmam gerektirdi tabii.” “Işıkların yanmadığını, evin karanlık olduğunu söylüyorsunuz, değil mi?”

Aşşağıdan Nancy C. Johnson Son Mektup e-Kitap indirebilirsiniz.| Son Mektup PDF indir veya okuyabilirsin.

Son Mektup PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir