Sonunda epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Sonunda PDF İndir

Sonunda PDF indir, Kitabın yazarı Lucy Ivison’dur. Türkçe çevirsini Murat Demirci yapmıştır. Kitap toplam 336 sayfadır. Sitemizden Sonunda e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Roman , Edebiyat ve Aşk kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Sonunda
  • Yazar: Lucy Ivison, Tom Ellen, Murat Demirci (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Mayıs 2014
  • Sayfa sayısı: 336
  • Orijinal adı: Lobsters

Sonunda Kitabı Ön Okuma

O kadar uzun zamandır sınavlarımızın bitmesinin hayalini kuruyorduk ki bu artık bizim uyuşturucumuz olmuştu. Hepimiz, çalışmak ve çalışmadığımız zamanlarda da bunun için suçluluk duymak arasında sıkışıp kalmıştık. Kütüphanede kafamızı masaya dayayarak fısıldar, pazarda eski kıyafetleri karıştıracağımız ya da hiç kalkmadan tüm gün yatakta dondurma yiyeceğimiz günlerin hayalini kurardık. Sınavlardan sonra bizi güneşli güzel günler bekliyordu. Okuldan neşe içinde hızlıca çıkacak ve bir Amerikan gençlik fılmine gidecektik. Ama gerçekte, sınavın sonunda bittiği gün okuldan çıktık, yağmurlu bir havada ana caddeye kadar yürüdük ve Grace gözlükçüye gitmesi gerektiğini söyledi. Çılgınca bir kutlama yapmak ve delicesine dans etmek yerine, onunla birlikte gözlükçüye gittik.

Grace lens reçetesinin yazılmasını beklerken, biz de zaman geçirmek için oradaki gözlükleri denedik. Stella’nın partisinin hayallerimizde kilit bir rolü vardı; her zaman öyleydi. Sınavların bitmesini izleyen üç gün boyunca, tarih sınavına çalışmak için duvarıma astığım haritalar’ sökmüş ve peş peşe yirmi beş bölüm 30 Rock izlemekten başka bir şey yapmamıştım. Ama sonunda parti zamanı gelip çatmıştı. Akşam altıdan sonra Tilly ve Grace, Stella’lara geldi. Evi süsleyip punch hazırlamanın yanı sıra, Grace’in önderliğinde değerli olan eşyaları toplayıp çamaşır odasına yerleştirdik ve kapıyı kilitledik.

Tilly kek yaptı ama Stella bunun dokuzuncu sınıf kermesi olmadığını söyleyince, biz de parti başlamadan önce çoğunu yiyip bitirdik. Sonra da, kimin gelmesini isteyip istemediğimiz hakkında konuştuk. Charlie, Stella hariç hepimiz için, kesinlikle ikinci gruba ait olan davetlilerdendi. “Charlie üniversiteden döndü mü?” diye sordu Tilly, mutfak tezgahında oturmuş parmağıyla kekin üzerindeki kremayı yerken. Düşünmeden, aklına gelmiş gibi sormaya çalışmıştı. Ama hepimiz onun geri döndüğünü biliyorduk ve Stella da bizim bunu bildiğimizi biliyordu. Stella döndü ve dolaptan bir kutu mısır gevreği aldı. Tilly o sırada bana ve Grace’e bir bakış attı. “Evet, öyle sanıyorum,” dedi Stella umursamadan, kutuyu salladı ve içinden çikolatalı parçalarını seçti. “Sence sonradan uğrar mı?” dedi Tilly. Ortam biraz gerilmişti.

Aşşağıdan Lucy Ivison Sonunda e-Kitap indirebilirsiniz.| Sonunda PDF indir veya okuyabilirsin.

Sonunda PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir