Ted gibi konuş epub indir
İnsan ve Toplum,  Kişisel Gelişim PDF İndir

Ted Gibi Konuş PDF İndir

Ted Gibi Konuş PDF indir, Kitabın yazarı Carmine Gallo’dir. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Kitabın Türkçe’ye çevirisini Figen Bingül yapmıştır. Sitemizden Ted Gibi Konuş e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Kişisel Gelişim ve İnsan Ve Toplum kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Ted Gibi Konuş
  • Yazar: Carmine Gallo, Figen Bingül (Çevirmen)
  • Alt başlık: Dünyanın En İyi Beyinlerine Göre Topluluk Önünde Konuşmanın 9 Sırrı
  • Baskı tarihi: Ekim 2015
  • Sayfa sayısı: 280

Ted Gibi Konuş Kitabı Ön Okuma

TED sunumlarını incelemek için benzersiz bir konumdayım. The Presentation Secrets of Steve Jobs (Steve Jobs’un Sunum Sırları) adında uluslararası çoksatar bir kitap yazdım. Ünlü CEO’ların kitapta ortaya konan ilkeleri kullandıkları biliniyor ve dünyada yüz binlerce profesyonel, bu yöntemi kendi sunumlarını dönüştürmek için kullanılıyor. İlgiden gururum okşanmıştı ama okurların Sunum Sırlan’nda incelediğim tekniklerin Steve
Jobs’a özel olmadığından emin olmalarını istedim. Apple’ın kurucu ortağı ve teknolojik vizyon sahibi Jobs, tesadüfen, tekniklerin hepsini bir araya getirmekte çok iyiydi. Teknikler çok “TED gibi”ydi.

Kitapta, Stevejobs’un 2005’te Stanford Üniversitesi’nde yaptığı ünlü diploma töreni konuşmasının, izleyiciyi etkisi altına alma yeteneğinin harika bir örneği olduğunu belirtirim. İronik olarak, diploma töreni konuşması TED.com’da en sevilen videolardan biridir. Resmen bir TED konuşması olmasa da en iyi TED sunumlarıyla aynı unsurları taşır ve 15 milyondan fazla kez izlenmiştir.

“Zamanınız kısıtlı, bu yüzden onu başka birinin hayatını yaşayarak harcamayın.3 Dogmanın, yani başka insanların düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama tuzağına düşmeyin,” demişti jobs mezunlara. “Başkalarının düşüncelerinin gürültüsünün kendi içsesinizi boğmasına izin vermeyin. Ve en önemlisi, yüreğinizi ve sezginizi izleme cesaretini gösterin. Onlar bir şekilde gerçekten ne olmak istediğinizi bilirler.” Jobs’un sözleri TED sunumlarından etkilenen insanlara doğrudan hitap etti. Onlar arayıcıdır. Öğrenmeye heveslidir. Statükodan hoşnut olmayıp dünyayı ileri götürecek ilham verici ve yenilikçi fikirler ararlar. SteveJobs ile, teknikleri bir ustadan öğrendiniz; TED Gibi Konuş’ta her şeyi bulursunuz.

Aşşağıdan Carmine Gallo Ted Gibi Konuş e-Kitap indirebilirsiniz.| Ted Gibi Konuş PDF indir veya okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir