Vi Keeland Patron ekitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Vi Keeland – Patron PDF İndir

Patron PDF indir, Kitabın yazarı Vi Keeland’dir. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Kitabın Türkçe’ye Tuba Özkat’dır. Sitemizden Patron e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Patron
  • Yazar: Vi Keeland, Tuba Özkat (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Mayıs 2017
  • Sayfa sayısı: 312
  • Orijinal adı: Bossman

Patron Kitabı Ön Okuma

Bir şişe su içerken Peyton’ın devasa boyutlardaki yüzüne baktım. Yeni ofisimin köşesindeki tuğla binanın sekiz katlık yan yüzeyini kaplayan bir reklam afişiydi. Gerçek boyutlardaki Peyton, “Aylaklık etmeyi kes de işinin başına dön,” diyerek odama girdi, gitar kutusunu kanepeye bıraktı ve pencerenin yanında durduğum yere geldi. “Şu şeyin o kadar büyük olmasına inanamıyorum. Bana bir tane billboard reklamı olacak dedin. Bu koca bir bina. Ön dişimdeki ufacık kırık artık resmen bir metre genişliğinde.” “O kırığı seviyorum.” “Ben nefret ediyorum. Dün konuştuğum yönetmen onu düzelttirmem ve dört buçuk kilo vermem gerektiğini söyledi.” Elini ağzına doğru kaldırdı. “Dolgu ya da kaplama falan yaptırmam gerekiyor.” “Hiçbir haltı düzeltmen gerekmiyor, o ağzının tadını bilmeyen bir moron.” İç geçirdi. “Rolü alamadım.”

“Gördün mü? Sana söyledim. Ağzının tadını bilmiyor.” “Seninle seviştiğim için taraf tutuyorsun.” “Hayır.” Onu kendime doğru çektim. ‘Benimle seviştiğin için geçen hafta sikik bir operaya katlandım. Sana iyi bir müzisyen olduğunu söylüyorum çünkü üniversiteden beri çaldığın her gösteriye geldim. Hatta orkestrarnın arasında gizlendiğinde bile. Ve oyunculuğa başladığmdan beri bütün Broadway dışı gösterilerini izledim.” “Broadway dişinin dışı gösterileri.” “Broadway dışı, Broadway’de olmayan bütün oyunlan kapsamıyor mu?” “Hayır. Broadway dışı, beş yüz kişiden az seyircinin olduğu, Manhattan’daki küçük oyunlar. Broadway dışnın dışı ise, Village’taki kafede oynadığını gibi oluyor.” “Onda gerçekten iyiydin.” Peyton bana şüpheci bir bakış attı. “Neyi oynadım?” “Seksi kız rolünü.” “Tüberkülozdan ölen anneyi oynadım. Senin de burnun çapraz bulmacaya gömülmüş vaziyetteydi. Ah. Şu oyun. “Bazılarını kaçırmış olabilirim.

Hakkım ver ama aptalca bulmacaları yeni bulmuştum. Hadi ama… kuru ve sert olarak girip ıslak ve yumuşak olarak çıkan beş harfi şey nedir diyordu. Sik, çük, malafat gibi kelimelerin harflerini saymakla meşguldüm, sonra anladım ki cevap “sakız “mış.” “Sapığın tekisin.” Aceleyle bir öpücük kondurdum. “Akşam yemeğine nereye gidiyoruz Kırık Diş?” Ağzını kapadı ama gülümsedi. “Bana öyle deme. Tayland yemeği olabilir. Geçen ay Chelsea’yle gittiğimiz şu küçük yere ne dersin?” “Kulağa güzel geliyor.” Işıklan kapatırken yeni reklam tabelama son bir defa baktım ve ofisimin kapısını kapadım. Dışarı çıkınca en yakın metro istasyonuna gitmek için sola döndüm ama Peyton sağa döndü.

Aşşağıdan Vi Keeland Patron e-Kitap indirebilirsiniz.| Patron PDF indir veya okuyabilirsin.

Vi Keeland – Patron PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir