Yalancı Aşık ekitap indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Yalancı Aşık PDF İndir

Yalancı Aşık PDF indir, Kitabın yazarı Tawna Fenske’dir. Türkçe çevirisini Kırca Alptekin yapmıştır. Kitap toplam 287 sayfadır. Sitemizden Yalancı Aşık e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Roman ve Edebiyat kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Yalancı Aşık
  • Yazar: Tawna Fenske, Tuğba Kırca Alptekin (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Aralık 2013
  • Sayfa sayısı: 287
  • Orijinal adı: Believe It or Not

Yalancı Aşık Kitabı Ön Okuma

Violet hastaneye geri döndüğünde annesi anesteziden çıkmaya başlamıştı. Bir yığın ziyaretçi odanın önünde hemşirenin izin vermesini bekliyordu. “Nasıl olduğunu söylediler mi?” diye sordu Butterfly’a. Soluk renkli bukleleri turuncu eşarbının arasından firlıyordu. Baştan aşağı batik desenli giysilere bürünmüş, ayağında hasta-nenin giyim kurallarına aykırı eski püskü Birkenstock terlikler vardı. Tarot kartları okuyan Butterfly, Violet’in bebekliğinden beri Moonbeam’in en yakın dostuydu. Tabii ki organik kumaş bebek bezi kullanmışlardı. Babasını hiç tanımamış olsa da hayatı boyunca tuhaf olmalarına rağmen çok iyi iki ebeveyni vardı. Butterfly onun ikinci annesi gibiydi. “Bize pek bir şey söylemiyorlar,” dedi endişeyle.

“Teknik açıdan aile üyesi değiliz ya, hasta gizliliği kuralları var.” “Ben hemen gidip soracak birini bulurum, tamam mı?” Butterfly’ın alnındaki çizgiler derinleşmişti ve yardım edebileceği için kendini mutlu hissetti. Birinin onu durduracağını düşünerek hemşirelerin yanından geçti. Kimse durdurmadı. Beyaz önlük giymiş birilerinden başka ne aradığından emin olmadan fayanslı koridorda yürümeye devam etti. Çok uzun süre aramasına gerek kalmadı. Başka bir köşeden daha dönerken aynen tahmin ettiği gibi birine bodoslama çarptı. Kusursuzca kolalanmış beyaz önlüklü bir erkek bedeniyle çarpıştığında ağzından bir bayandan çıkmayacak türden bir ahh sesi çıktı. Doktor onu omuzlarından yakalayıp düşmemesi için tuttu.Darbenin etkisinden çok, bir saat içinde iki yabancı erkeğin onu kollarına almasının şokuyla nefesi kesildi. Drew’ın omuzlanna dokunan ellerinin yarattığı etki hâlâ üzerinde olsa da egzotik er-kek dansçılara olan ilgisinden eşcinsel olduğuna emindi. Doktora bakıp gülümsedi. O da karşılık verdi. Eşcinsel değil, diye düşündü.

Doktor ona bakarak omuzlarını bıraktı. “Çok özür dilerim, iyi misiniz?” “iyiyim, iyiyim. Benim hatamdı zaten. Önüme bakmadan yürüyordum.” Doktorun sütlü çikolata gibi sıcak, kahverengi gözlerine baktı. “Nereyi arıyorsunuz?” diye sordu endişeyle. “Annemin nasıl olduğunu soracak birini arıyordum.” “Anneniz kim?” “Moonbeam… ıı, Lily McGinn.” Doktor kibarca gülümseyip ameliyat kepini çıkarınca sevimli bir şekilde incelmiş, hafif bir kel bölgesi olan karamel renkli saçları ortaya çıktı. “Tabii ya. Ona çok benziyorsunuz. Ruhsal yönü baskın biri, değil mi?” “Öyle de denebilir.” Doktor kahkaha atıp elini uzattı. Violet temiz olduğunu umduğu mor eldivenlerden irkilmemeye çalışarak elini sıktı. Çok kibar birine benziyordu, hem doktorlar ellerini sıkça yıkıyor ol-malıydı. “Ben Dr. Chris Abbott, annenizin ortopedik cerrahıyım,” dedi elini biraz fazla coşkuyla sıkarken. Sonra elini bırakıp tekrar gülümsedi. “Ameliyat çok iyi geçti. Onu görmeye gittiniz mi?” “Aslında hayır. Hemşireler hâlâ anesteziden çıkmadığını söyledi.”

Aşşağıdan Tawna Fenske Yalancı Aşık e-Kitap indirebilirsiniz.| Yalancı Aşık PDF indir veya okuyabilirsin.

Yalancı Aşık PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir