Yalnızlık Cesaret İster epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Yalnızlık Cesaret İster PDF İndir

Yalnızlık Cesaret İster PDF indir, Kitap 2015 yılında basılmıştır. Kitabın yazarı Merve Deniz’dir. Sitemizden Yalnızlık Cesaret İster e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Yalnızlık Cesaret İster
  • Yazar: Merve Deniz
  • Baskı tarihi: Haziran 2015
  • Sayfa sayısı: 448

Yalnızlık Cesaret İster Kitabı Ön Okuma

Rüya’nın kapıyı şiddetle çarptığı annesinin gözünden kaçmamıştı. Yine Arel diye geçirdi içinden. Çok hırpaladığını biliyordu küçük meleğini. Doğruca odasına giden kızına bir kahve yapmaya karar verip çekmecesinden emektar cezvesini çıkardı. Sahi ne sıkıntılar ne mutluluklar için çıkarıldı bu cezve diye düşündü. Annesinin evinden getirdiği tek kullanılmış eşyaydı. Biricik eşi onu istemeye geleceği gün alınmıştı. Leyla kendisini çok şanslı görürdü. Zengin aile çocuğu diye daha yüzünü görmeden ona verdikleri Mustafa’sına ilk görüşte âşık olmuştu. O nedenledir ki Rüya koymuştu kızının adını. Adeta dualarını karşılığı gibi gördüğü bir rüyayı yaşadığı için.

“Keşke Mustafa’m da burada olsaydı” diye fısıldadı kendine. Bir ah geçti yüreğinden. Kalp sancısı çekip almıştı elinden duasını. Geriye bir rüya kalmıştı. Onu da gözünden sakınıyordu. Rüya Arel’in sözleriyle utanca bulanmış gibi çekiştirerek çıkardı üzerinden giysilerini. Banyoya girip şişmiş yüzüne bolca su çarptı. Babasına veda ettiği günden beridir saklıyordu annesinden ruhunda açılan yaraları. Hep gülsün istiyordu annesi. Hep gülsün. Yüzüne bir tebessüm takıp çıktı odasından.

“Anne”
“Gel kızım” dedi Leyla. “Sana sütlü kahve yapıyorum”
“Sağol annecim” derken yüzündeki tebessümü zorluyordu genç kız. Oysa öyle istiyordu ki içinde kopan fırtınayı anlatmayı. Annemin omzundan daha şifalı yer mi var diye düşünürken belki Arel’in omzu diye geçti içinden. Çatılmış kaşlarıyla tebessümü silindi simasından. İstemiyordu o adamı düşünmeyi. Önüne kocaman fincanı koyan Leyla meraklı gözlerle süzdü kızını,
“Anlat bakalım nasıl geçti günün?”
“Her zaman ki gibi… Yorucu” diye açıkladı Rüya. Kimi kandırıyorum diye düşündü o anda.
“Arel efendi bugün ne yaptı bakalım?”
Rüya kendini ele verdiğini anlamıştı. Keşke biraz daha su tutsaydım yüzüme diye düşündü.
“Hiç anne bir şey yapmadı”
“Yavrum elin yüzün şişmiş. Yüzünden düşen bin parça. Belli ki sıkmış biri canını.
Aklıma da o mendeburdan başkası gelmiyor doğrusu”
Rüya belli etmek istemediği bir sitemi dudaklarından geri çekti.

Aşşağıdan Merve Deniz Yalnızlık Cesaret İster e-Kitap indirebilirsiniz.| Yalnızlık Cesaret İster PDF indir veya okuyabilirsin.

Yalnızlık Cesaret İster PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir