Yanılmak Güzeldir pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Yanılmak Güzeldir PDF İndir

Yanılmak Güzeldir pdf indir kitabının yazarı Wendelin Van Draanen´dır.Kitap 2012 yılında basılmıştır ve 302 sayfadan oluşmaktadır.Yanılmak Güzeldir kitabını pdf formatında yandex ile indirebilirsiniz.

  • Adı:Yanılmak Güzeldir
  • Yazar:Wendelin Van Draanen, Nurcan İnce Ateş (Çevirmen)
  • Baskı tarihi:Mayıs 2012
  • Sayfa sayısı:302

Wendelin Van Draanen – Yanılmak Güzeldir Kitabı Ön Okuma

“Oh, Patsy, lütfen. Baban aşırı duygusal davra
narak komşularımızı eleştirdiğim için kendimi kötü
hissettirmeye çalışıyor çünkü bir yerlerde zihinsel özürlü bir akraba var. Herkesin ailevi sorunları var ama bahçelerine bakmayı biliyorlar. İnsanda azıcık mülk sahibi onuru olur.”

Dedemin yanakları ciddi ciddi kıpkırmızı olmuştu ama “o ev onların değil Rick. Ev sahibi bahçeye bakmakla yükümlü ama bakmıyor. Juli nin babası kardeşinin sorumluluğunu üzerine aldığı için her kuruşlarını onun bakımına harcıyorlar; bu da herhalde onlara ucuza gelmiyordur,” derken sesi bir kaya kadar sertti.

Annem usulca, “bu tür şeyler için devlet tesisleri yok mu?” diye sordu
“Ayrıntıları bilmiyorum, Patsy. Belki bu yakınlarda bir devlet tesisi yoktur. Belki de özel bir kurumun onun için daha iyi olacağını düşünmüşlerdir.”
“Yine de,” dedi babam. “Devlet tesisleri mevcut ve eğer o doğrultuda gitmek istemiyorlarsa bu onların tercihi. Ailelerinin kromozomlarındaki anormallik bizim suçumuz değil ve kendimi suçlu hissetmeyi reddediyo..
Dedem elini masaya vurup ayağa kalkarak, ‘ kromozomlarla ilgisi yok Rick! Buna doğum sırasında oksijen yetmezliği neden olmuş.”

Yanılmak Güzeldir PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir