Yıldız Tozu epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Yıldız Tozu PDF İndir

Yıldız Tozu PDF indir, Kitabın yazarı Priscille Sibley’dir. Kitap 2014 yılında basılmıştır. Kitabın Türkçe’ye Gizem Yeşildal’dır. Sitemizden Yıldız Tozu e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Yıldız Tozu
  • Yazar: Priscille Sibley, Gizem Yeşildal (Çevirmen)
  • Alt başlık: Bir Aşk, Kaç Hayat Eder?
  • Baskı tarihi: Ağustos 2014
  • Sayfa sayısı: 464
  • Orijinal adı: The Promise of Stardust

Yıldız Tozu Kitabı Ön Okuma

Hastane koridorlarında Pac-Man gibi hızla ilerlerken sa-nal kareleri yutuyor, linol yer karolarım sayıyor, bir duvara çarptığımda dönüp devam ediyordum. Annem de benimle birlikte yürüyor ve “Elle neden bayılsın ki? Hasta mıydı?” gibi saçma sapan sorular soruyordu. Nedeninin bir önemi yoktu, yalnızca düşüşünün sonucu önemliydi. “Bayıldığını sanmıyorum.

Christopher’ın merdiveni sabit tutması gerekirken bunu yapmak yerine tuvalete gitmiş olması daha olası.” “Matt, haydi ama.” “Onun nasıl olduğunu biliyorsun. Yani yirmi sekiz yaşında ve hâlâ kendi lanet olası merdivenine çıkmaktan korktuğu için camını Elle’in sildiriyor. Ayrıca Elle’in ona ihtiyacı varken ortadan kaybolmasına sen de şaşırmış olamazsın.” Annem beni kolumdan yakaladı. “Üzgünsün ve suçlayacak birini arıyorsun.” Kolumu hızla ondan çekip bir sonraki koridora döndüm. “Sadece iç kanaması olduğu zaman bayılmıştı; Dylan’ı kaybettiğimizde.” Benim gibi, doktor olan biri için bile bir kadının doğumda işler ters gittiğinde kaybedebileceği kan miktarı hayret vericiydi. Ve işler çok ters gitmişti. “O bayılmaz,” dedim. Annem durdu. “Bir keresinde babasının garajında bayılmıştı.” Aniden durup ona döndüm. “Ne zaman oldu bu?” “İlk zamanlarda, düşüklerden birinden önce hamileyken. Sana söylememem için bana yemin ettirmişti çünkü endişelenmeni istemiyordu.

Yine hamile değil, değil mi?” Cevap vermeden önce tereddüt ettim. “Hayır. Değildi.” Yeniden yürümeye koyulduğumda zihnimin durumu henüz benimsemediğini, bir an için kalbimin çocuk sahibi olma olasılığlyla —aile kurma düşüncesiyle— nasıl da hızla attığını düşündüm. Ama Elle hamile değildi. Son defadan sonra sağlığını riske atmasına izin veremezdim. Ama dün, denemek konusunda tartışmıştık, daha dün.

Aşşağıdan Priscille Sibley Yıldız Tozu e-Kitap indirebilirsiniz.| Yıldız Tozu PDF indir veya okuyabilirsin.

Yıldız Tozu PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir