Yüreğini Haramdan Sakın epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Din PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Polisiye PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Yüreğini Haramdan Sakın PDF İndir

Yüreğini Haramdan Sakın PDF indir, Kitabın yazarı Merve Özcan’dır. Kitabın tüm bölümleri mevcuttur toplam 24 bölüm vardır ve rar arşivi içerisinde kitabın tüm bölümleri eklidir. Kitap toplam 528 sayfadır.Sitemizden Yüreğini Haramdan Sakın e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk, Roman, Din, Polisiye ve Edebiyat kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Yüreğini Haramdan Sakın
  • Yazar: Merve Özcan
  • Alt başlık: Gözlerini Haramdan Sakın #2
  • Baskı tarihi: 2017
  • Sayfa sayısı: 528

Yüreğini Haramdan Sakın Kitabı Ön Okuma

Sıcağın en bunaltıcı hali… Gözlerimi yavaşça aralayıp tekrar kapattım. Saçlarımın bir kısmı boynuma dolanmıştı, diğer kısmıysa montumun içinde ensemi kaşındırıyordu. İçime giydiğim kazak tenimi yakıp beni kıpırdamaya mecbur bırakıyordu. Montumun yakasını kavrayıp huysuzca çekiştirdim fakat bu hiçbir işe yaramamıştı. Çünkü fermuan buna engel oluyordu. Sesli bir şekilde ofladım ve gözlerimi sinirle açıp montumun yakalarına hırsla asıldım. Ardından saçlarımı ensemden çekmeye çalışarak boynumu havalandırdım. Arabanın içi beni uykumdan çekip alacak kadar sıcaktı. Kazağım, saçlarım ve montum da bu gereksiz sıcaklığa yardım ve yataklık ederek beni iyice bunaltmıştı. Bir türlü açılmayan fermuanm ve yeni uyandığım için tam olarak açamadığım gözlerim sinir krizi geçirmem için yalvarıyordu adeta.

Montumun açılmayan fermuarıyla amansız bir mücadeleye girmiş, oturduğum yerde çırpınıyordum. Boğazımdan yükselen bastırılmış çığlık ve montumla olan boğuşmam yüzünden deli gibi görünüyor olmalıydım. Fakat yalnızca, fazla sıcakladığı için uykusundan olmuş ve bu sıcaklıktan kurtulmasına mani olan ferrnuara sahip bir kızdım. Başka bir el ani ve çevik bir hareketle ellerimi yakalarımdan uzaklaştırıp açmayı beceremediğim fermuarı tek hamlede indirdi. B oğuşmadan dolayı girdiğim anormal şekilde bir süre hareketsiz kalıp soluklandıktan sonra toparlanmayı nihayet akıl edebilmiştim. Göz ucuyla yan koltuğumda oturan Ömer’e baktığımda yolu izliyordu. Biraz rahadayarak montumu üstümden bir çırpıda çıkarıp arka koltuğa attım. Saçlarım hâlâ boynumun iki yanında ve ensemde beni bunaltmaya devam ediyordu. Halbuki uyurken saçlarımın toplu olduğunu hatırlıyordum.

Koltukta doğrulup etrafa göz attım. Tokamı üstümde ve koltukta bulamayınca aşağı eğilip yere baktım. Evet, aradığım şey buradaydı. Fakat bir sorun vardı ki o artık bir toka değildi. Kopmuş, ayakkabılarım tarafından ezilmiş, pis bir lastik parçasıydı ve onu bu duruma getirecek ne yapmıştım, hiç bilmiyordum. Hayal kırıklığıyla arkama yaslandığımda boynuma yapışan saçlarımdan sıkılıp hepsini arkaya ittim. Fakat yine de ensemi rahatsız ediyorlardı. Zaten yeterince sıcaklamış, bunalmış ve terlemiştim. Bir de saçlanmın ilan ettiği bağımsızlığa tahammülüm yoktu.

Aşşağıdan Merve Özcan Yüreğini Haramdan Sakın e-Kitap indirebilirsiniz.| Yüreğini Haramdan Sakın PDF indir veya okuyabilirsin.

Yüreğini Haramdan Sakın PDF İndir

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir